Brak klucza rejestracyjnego a Vista oryginał

Witam, dwa lala temu kupiłam komputer NTT wraz z Vistą Home Basic. Pół roku temu oddalam go do serwisu bo padła płyta główna,teraz choć komputer jest sprawny muszę go przeinstalować ale okazało się ze naklejka na komputerze kodem do Visty jest w połowie zerwana.Co robić? Kod jest nie odczytania.

http://www.tricks.com.pl/jak-odzyskac-o … u-windows/ - Jak odzyskać (odczytać) klucz do systemu Windows

zapomnialam dodać obecnie mam zainstalowanego Windowsa XP ale chce wrocic do Visty

Jeżeli to był OEM pozostaje kontakt z NTT.

Zamówienie przez lokalnego partnera Microsoft nowego stikera z nowym kluczem :slight_smile: Nic za to nie zapłacisz, odsyłasz im tylko uszkodzony stiker i po sprawie.

Wszelkich informacji udzieli Ci konsultant Microsoft (e-mail, webchat, telefon)

Pisałem zapytanie o Viste :slight_smile:

Ja to robiłem 3 razy z XP :lol: 8) pierwszy raz przeciąłem naklejkę przy remoncie i nie dało się przeczytać (wtedy to jeszcze załatwiał sam M$) za drugim razem nie mogłem aktywować, za trzecim był mi potrzebny bo zmieniłem 70% części z kompa udałem że stiker się spalił :wink:

CZyli oszukałeś M$ a co za tym idzie nie masz już legalnego systemu :stuck_out_tongue:

Wiem, ale i tak już nie korzystam z niego. Mam XP Pro i 7 z MSDNAA więc lata mi to :wink: :stuck_out_tongue:

Być może Ciebie, ale niestety są zgodne w tym wypadku z prawdą :stuck_out_tongue:

Poczytaj licencję OEM na Win Vista (ze zrozumieniem) a dopiero potem wypisuj dyrdymały na forum :stuck_out_tongue: