Brak kodeka audio ati

Witam

Ostatnio ściągnąłem najnowsze kodeki avivo w wersji 10.5. Wcześniej miałem zainstalowne kodeki w wersji 10.2 gdzie standardowo były kodeki audio i wideo teraz brakuje audio czy to jest normalne i muszę doinstalować ewentualnie ac3filter czy kodek audio powinien być w paczce. To wszystko mi służy do oglądania telewizji satelitarnej w dvb dream1.4i.

Pozdrawiam

A jakieś inne kodeki masz? K-lite mega codeck pack?

nic innego nie mam kodeki avivo i ac3 filter z racji tego ze nie wykrywa mi właśnie kodeka ati audio.

Spróbuj wgrac K-lite mega codecs pack i real alternative. U mnie to lekarstwo na wszystko

To nie o to chodzi,gdy ma zainstalowane Avivo,wtedy karta w pewnym stopniu dekoduje obraz w pewnych formatach,z tego co pamiętam XVID i wszystkie AVI,spróbuj zainstalować Avivo codecs w wersji 10.2,bo wersja avivo wyżej nie jest już wspierana dla układów x1000 i instalacja może się udać ale już nie działa jak należy.

kodeki sa wspierane obraz dziala jak nalezy ale brakuje mi kodeka audio od ati zawsze byl chyba ze juz zrezygnowali z niego w kolejnych wersjach.

Zainstaluj sobie “codecspack” ze strony DvbDream. Jak nie znajdziesz to wieczorem podeśle ci mailem. Też korzystam z DVBDream i wpierw instaluje codecspack a później DD. Przy karcie DVB należy uważać z paczkami pokroju K-Lite potrafią mocno namieszać z filtrami.