Brak kolorów na TV przy zainstalowanych sterownikach

Posiadam kartę Ge Force 6600GT i problem polega na tym,że kolory na telewizorze raz są a raz ich nie ma.Przy starcie kompa kolory są,ale jak system wchodzi to giną.Później jest różnie-pojawiają się,giną,częściej ich nie ma.Lecz kiedy odinstaluje sterowniki Nvidii(próbowałem kilku,starszych i nowszych),kolory są cały czas.Nie ma wtedy żadnych problemów.Czy ktoś spotkał się z tym problemem?Co zrobić,żeby wszystko było dobrze przy zainstalowanych sterownikach?Z góry dziękuje za konkretne porady.

Hey !!

Podłączam przewodem S-video z przejściówką na chinch(do telewizora).Kabel ten doskonale sprawdzał się z kartą FX5200.Sterowniki tak jak wspomniałem wgrywałem różne i stare i nowe.Natomiast sterowniki WDM mam wersję 4.13 ze strony Nvidii,które są dedykowane właśnie kartom z serii 6xxx i 7xxx.Przy okazji,bez zainstalowanych sterowników podczas oglądania filmu mam obraz w TV i w oknie playera.Natomiast po instalacji sterowników mam obraz na Tv albo w oknie playera,w zależności jak ustawię.Ustawiałem w trybie klon i dualview i nie można uzyskać obrazu na dwóch ekranach.Ale jest to mniej istotne,ponieważ jak odinstaluje sterowniki Nvidii wszystko jest dobrze.