Brak kolorow!

(Black Hawk) #1

Hejka wszystkim Mam nastepujacy problem Otoz posiadam karte grafiki: GeForce4 MX 440 z tv outem (wyjscie w postaci Podobnego do antenowego tj takie z dziorkami dookola i prostokacikiem :smiley: ) i gdy podpinam Kompa pod telewizor PHILIPS 25PT4423/58P Wszystko pojawia sie bezproblemowo TYLKO ZE W CZARNO BIALYCH BARWACH :frowning: Dzieki z gory CYA

(:: MARIO ::) #2

ta ko艅c贸wka to zapewne S-VHS :P:P:P pobaw sie w ustawieniami kolor贸 w zak艂膮dce karty, lub zmie艅 sygna艂 na TV, ale uwa偶aj bo zabawa TV-outem ko艅czy sie niekiedy tragicznie :slight_smile:

Pozatym jaby膰 wpi膮艂 z kompa SVHS do TV, kt贸ry r贸wnie偶 posiada takie wyj艣cie to by problemu nie by艂o :stuck_out_tongue:

pozdroo

(Mceurytos) #3

Mam tak膮 sam膮 karte i moge Ci poleci膰 tylko zmieni膰 w nView`ie na NTSC wtedy powinny byc kolory (przynajmnie u mnie tak by艂o, bo w PAL te偶 mia艂em w skali odcieni szaro艣ci)

(Adarek) #4

Na TV musisz ustawi膰 SVHS . ( Nie AV)

(system) #5

Najprawdopodobniej masz monochromatyczne wej艣cie S-Video w telewizorze :frowning:

Mo偶esz ewentualnie spr贸bowa膰 zmieni膰 spos贸b przesy艂ania obrazu na Composite - to nie b艂膮d :idea: Tryb na PAL-B - sprawd藕, czy tak masz. Je艣li nie pomo偶e, to pozostaje Ci jedynie dokupi膰 przej艣ci贸wk臋 na EURO i przez ni膮 przesy艂a膰 obraz. Ja tak robi臋 i jest 'glanc'.

(Janbit) #6

sprawd藕 tryb

NAJLEPIEJ USTAW NA NIEMCY PAL B/G

(Black Hawk) #7

Dzieki Chlopcy zmiany wprowadze jak najszybciej