Brak kolorow!

Hejka wszystkim Mam nastepujacy problem Otoz posiadam karte grafiki: GeForce4 MX 440 z tv outem (wyjscie w postaci Podobnego do antenowego tj takie z dziorkami dookola i prostokacikiem :smiley: ) i gdy podpinam Kompa pod telewizor PHILIPS 25PT4423/58P Wszystko pojawia sie bezproblemowo TYLKO ZE W CZARNO BIALYCH BARWACH :frowning: Dzieki z gory CYA

ta końcówka to zapewne S-VHS :P:P:P pobaw sie w ustawieniami koloró w zakłądce karty, lub zmień sygnał na TV, ale uważaj bo zabawa TV-outem kończy sie niekiedy tragicznie :slight_smile:

Pozatym jabyć wpiął z kompa SVHS do TV, który również posiada takie wyjście to by problemu nie było :stuck_out_tongue:

pozdroo

Mam taką samą karte i moge Ci polecić tylko zmienić w nView`ie na NTSC wtedy powinny byc kolory (przynajmnie u mnie tak było, bo w PAL też miałem w skali odcieni szarości)

Na TV musisz ustawić SVHS . ( Nie AV)

Najprawdopodobniej masz monochromatyczne wejście S-Video w telewizorze :frowning:

Możesz ewentualnie spróbować zmienić sposób przesyłania obrazu na Composite - to nie błąd :idea: Tryb na PAL-B - sprawdź, czy tak masz. Jeśli nie pomoże, to pozostaje Ci jedynie dokupić przejściówkę na EURO i przez nią przesyłać obraz. Ja tak robię i jest ‘glanc’.

sprawdź tryb

NAJLEPIEJ USTAW NA NIEMCY PAL B/G

Dzieki Chlopcy zmiany wprowadze jak najszybciej