Brak komentarzy

od jakis 2-3 dni moje kometarze(opinie) nie wyswietlaja sie na forum , co napawa mnie smutkiem…

nic nie majstrowalem , system ubuntu 7,04 , firefox

Twoje komentarze nie zostały opublikowane na łamach vortalu, ponieważ łamały punkt 2. d) regulaminu bo inaczej chyba nie można potraktować np. komentarza o treści:

do newsa Finalna wersja konektora Windows Live Hotmail dla Outlook.

bądź:

do newsa Comodo Firewall Pro 3.0.7.208 Beta

Tak więc jeśli zaczniesz pisać z sensem, na temat i nie będziesz prowokował do konfliktów, to Twoje komentarze na pewno będą publikowane.

Pozdrawiam i proponuję chwilę refleksji na temat swej działalności :slight_smile:

mogę za chwilę podać linki nie do komentarzy tylko do odpowiedzi na forum gdzie sa już nawet nie bluznierstwa ale wulgaryzmy… i nikomu nie przeszkadza… nikt nie filtruje…

a odrobina sarkazmu nikomu nie zaszkodziła jeszcze…

Jeśli któryś z Czytelników (Ty bądź ktoś inny) zauważy treści, które jego zdaniem nie powinny ukazać się na łamach vortalu, ponieważ nie są zgodne z Regulaminem, nic nie stoi na przeszkodzie by poinformować o tym któregoś z moderatorów bądź wysłać info o tym fakcie na adres ogólny redakcji.

Jeśli mógłbyś, wskaż komentarze podając linki do newsów, pod którymi zostały opublikowane, a jeśli zostaną uznane za niezgodne z regulaminem, zostaną usunięte bądź im autorom zostanie zwrócona uwaga.

Czasami przeoczenia się zdarzają, zwłaszcza przy liczbie Czytelników na poziomie 2,7 mln.

jak to zainstalowac na ubuntu Uśmiech…

Język

to nie zostało przeoczone- ajak uzytkownicy ms piszą niemądre texty o linuksie to jest ok…

ok podam - miłego dnia

Bardzo ciekawe, proszę więc o podanie linków na PW. Jak widzisz to wypadałoby to zgłosić, jeśli coś zostało przeoczone ;]

Jak widać, nie zostało, ponieważ komentarz ewidentnie nic nie wnosił do dyskusji i mógł wywołać konflikt. Zresztą, odpowiedz na jedno zasadnicze pytanie - co miałeś na celu pisząc ten komentarz? Nie musisz tu odpowiadać, odpowiedz na to pytanie przynajmniej sobie i zastanów się nad sensem pisania takich komentarzy do materiałów kompletnie nie związanych z oprogramowaniem przeznaczonym pod systemy linuksowe.

Tu akurat jest nieco inna sytuacja. Dopuszczalne jest raczej napisanie komentarza w nieco mniej miły sposób jednak nie łamiąc przy tym zasad publikacji komentarzy a co za tym idzie obrażać innych Czytelników.

Staramy się interweniować w naprawdę skrajnych przypadkach gdy ewidentnie są łamane zasady i są np. obrażali inni użytkownicy, a to jak ktoś traktuje osobę, z którą dyskutuje jest też jego sprawą i poniekąd świadczy to o nim. Tak więc można stwierdzić, że każdy robi dla siebie wizytówkę swoim zachowaniem i swoimi wypowiedziami, w tym także traktowaniem innych użytkowników.

Sytuacja wygląda tak, że jeśli mniej miły komentarz (nawet lekko wykraczający na bardziej ogólne tematy) nie zostanie opublikowany, to zacznie się dyskusja na temat rzekomej “cenzury” natomiast w przypadku opublikowania mniej miłego komentarza będą pojawiały się głosy o nie miłym traktowaniu użytkowników.

Niestety, jak już mówiłem, przy nawet kilkuset komentarzach dziennie przy rekordowej liczbie Czytelników na poziomie 3 mln. przeoczenia się niestety zdarzają. Nigdy tego nie ukrywaliśmy, a nawet przyznawaliśmy się niejednokrotnie do błędów.

Wraz z premierą nowej wersji vortalu problem powinien zniknąć, ponieważ komentarze osób zarejestrowany i tym samym zaufanych będą publikowane od razu, jednak moderator i tak będzie miał taki komentarz na liście komentarzy oczekujących na zatwierdzenie. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania ilość pracy przy komentarzach (prawdopodobnie) ulegnie zmianie, co powinno zwiększyć dokładność “filtracji” o czym już kiedyś wspomniał jeden z redaktorów.

Na koniec mam prośbę, jeśli któryś z Czytelników zauważy tekst ewidentnie łamiący zasady publikacji komentarzy, to bardzo bym prosił o wysłanie informacji o tym na adres ogólny redakcji bądź do któregoś moderatora lub redaktora.

przykladowy link ktury został wyslany na pw - narazie bez reakcji -zapewne narazie

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … c&start=15

Jedno tylko sprostowanie:

Akurat ten link nie ma nic wspólnego z komentarzami na vortalu, rzecz bowiem tyczy Twojego tematu na Forum.

Choć nie mnie tyczy ta uwaga, to, oczywiście zainteresowałem się wskazanym tutaj tematem, i po przeanalizowaniu go, działania adekwatne zostały podjęte, a temat wrócił do właściwych wymiarów…

boczi napisał

Bardzo ciekawe, proszę więc o podanie linków na PW. Jak widzisz to wypadałoby to zgłosić, jeśli coś zostało przeoczone

moge jeszcze pare podać , i nie chodzi tu juz przecież o moje komętarze, a wulgaryzmy niestety , tzeba tylko poszukać , nie wiem o co do mnie pretęsje, ja wiem gdzie byl mój bład :slight_smile:

pozdrawiam gorąco

Złączono Posta : 16.08.2007 (Czw) 14:44

tak mojego bo zapamiętałem to i szybko moglem podać kontretny przykład

Proszę usuń linka z profilu :slight_smile:

możesz na PW to zrobić :slight_smile: