Brak komentarzy

Nie wiem czy we właściwym miejscu, ale… dzisiaj zniknęły mi całkowicie komentarze pod artykułami. Pustka, kompletnie nic. Trwa to już parę godzin, zarówno w Firefoxie jak i Edge’u. Awaria oprogramowania?.. Ma ktoś coś takiego?

Blokowanie reklam?

Mnie zniknęły komentarze w FF 83 i iceveasel 83 - jakaś klątwa, bo także nie ładują się obrazki:


Mm mypal 28.16 i o dziwo - śmigają komentarze i obrazki ładują się cacy:

A już myślałem, że to u mnie problem, a to WP grzebie, albo inny spec od agenta pobierania :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mi się dzisiaj przestało ładować forum z włączonym ublock origin.
Ładuje się tylko górne menu z szarymi literami na białym tle.

Nie. Tak też pierwsze to wziąłem pod uwagę. W mypal wyeksportowałem ustawienia uBo i zaimportowałem do FF 83. Sytuacja nie uległa zmian.

O ile uBO legacy 1.13.4 lub 1.16.X nie popsuło ci uBO 1.31.X w FX Quantum.

Już działa. coś grzebali

WP co 2 dni przywraca reklamy, nikt nie nadąża jak je ukrywać z pomocą:

https://github.com/gorhill/uBlock/wiki/Resources-Library

Niby na szybko wszystkie skryptlety dezaktywuje:

dobreprogramy.pl#@#+js()

PS. jak się wylogujecie to pewnie reklamy się załadują.

U mnie jeszcze nie działa.

Bo nie będzie działać, trzeba wywalić to:

dobreprogramy.pl##+js(set-constant, Object.prototype.advViewability, undefined)
dobreprogramy.pl##+js(abort-on-property-read, wp_consent_color)

dezaktywacja z użyciem @:

dobreprogramy.pl#@#+js(set-constant, Object.prototype.advViewability, undefined)
dobreprogramy.pl#@#+js(abort-on-property-read, wp_consent_color)

do czasu aż oba filtry nie zniknął.

No, tu żem o mało nie fiknął… :wink:
To samo jest.

Wyczyścilem ciastka, dane stron i całą resztę oprócz haseł- zatrybiło.

U mnie nadal bez zmian. Co gorsze, w Firefoxie zniknęło mi całe forum. Nic. Pusto, biała strona. Dobrze, że mam tego Edge’a.
Chyba znalazłem przyczynę - uBlock Origin. Wyłączyłem go i strona działa, powróciły komentarze. (W Edge’u). - …i w Firefoxie też działa po wyłączeniu uBlocka.

Pewnie wam ublock sie koliduje z DP mieszają coś w filtrach odwieczna walka reklamodawców z blokerami reklamowymi :smiley:

Mają tam 1 dzień zwycięstwa zgłosić od dev od ublocka i czekać na poprawę :smiley:

Na innym forum piszą, że po chwili znika treść strony WP. Sprawdziłem - u mnie też.

Znikanie można pogratulować mapx- i filtrowi:

#@#[role="presentation"]:upward(1)

Jak nie generyka szablonu, to celowo skrypt doczepia atrybut role by treść znikała.

Niech to… A chciałem odpowiedzieć anonimowemu dzbanowi, który zakwestionował NASa na Malince. Ech :slight_smile:

Anonim przecież sam sobie odpowiada, sam ze sobą dyskutuje, po co masz z takim wariatem gadać?

A bo mnie zdenerwował :wink:

Mogą wyciec reklamy ale powinny wrócić komentarze i czytelność forum:

W uBO wystarczy wymusić aktualizację listy.

W AdGuard poprawka będzie na serwerach filters.adtidy.org pewnie za chwilę lub dopiero po 23.