Brak kompatybilności antyvira z akceleratorami pobierania?

Wcześniej miałem Noda 32, ArcaVira 2005 i bez problemu wskazując ścieżkę w GetRaight czy Star Downlowder po ściągnięciu pliku, automatycznie, antywirus przeskanowywał plik i informował o wyniku. W wersji ArcaVir 2006 po sciągnięciu pliku wskakuje ekran programu ale nie zaczyna automatycznie skanować ściągniętego pliku tylko trzeba odpalić skaner i wskazać ściągnięty plik a następnie zlecić skanowanie.

Ma ktoś pomysł co trzeba zrobić aby całośc odbywała się automatycznie ? To przecież jedna z głównych zalet korzystania z akceleratora ? Albo czegoś nie ustawiłem, albo spece ArcaBit coś zmienili w wersji 2006 w stosunku do tego co było w 2005 ?

Czekaj. Ja mam flash get’a i tam w opcjach ustawiasz, ze ma plik skanowac takim antyvirem jakim chcesaz. Mialem tak w avaście. Teraz mam Kasperskiego i problemu nie ma.

Duda0 a w antywirusie może trzeba ustawić aby zezwalał na pobieranie?

A ja, miałem tak z Nod 32 i ArcaVirem 2005.

O tym właśnie piszę, że z innymi antyvirami, a nawet tym samym tylko z wcześniejszą wersją nie było problemu a z ArcaVirem 2006, przy identycznych ustawieniach - problem jest. Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną ? Może moja wesja GetRighta 4,5f jest już za stara bo w konfiguracji ArcaVira nie znalazłem funkcji udostępniającej ?