Brak konta użytkownika po restarcie do ustawień fabrycznych (win 10)

Cześć,
mam problem i pytanie jednocześnie, otóż zrobiłem restart moje laptopa (asus gl553vd jeśli to coś zmienia) do ustawień fabrycznych, wszystko przebiegło normalnie ale (jak że zawsze jakieś jest :slight_smile: ) przy wcześniejszych konfiguracjach zawsze pojawiała mi się opcja założenia konta użytkownika, teraz tego nie ma, program przechodzi od razu w ekran logowania gdzie wyświetla się tylko konto “administrator” i po naciśnięciu przycisku zaloguje pojawia się info “Twoje konto zostało wyłączone. Skontaktuj się administratorem systemu”. Zalogowałem się w trybie awaryjnym no ww. konto ale w ustawieniach nie mam w ogóle informacji o kontach, możliwości ich dodania itd.
Co mogę zrobić? Ktoś coś? :smile:

Ściągnij sobie ISO, otwórz w eksploratorze i uruchom setup.exe, system się “nadpisze” wszystkie ustawienia i pliki pozostaną na swoich miejscach.
https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Dzięki za odp. Spróbowałem jak wyżej. W instalatorze (odpaliłem z BIOS) była dwie możliwości z zachowaniem plików oraz instalacji od początku (tak zakłada). Opcja nr jeden nie jest dostępna, pojawiła się info że nie jest możliwa przy użyciu instalatora, tylko trzeba, zdaje się, zalogować i w ten sposób (a tego nie mogę, przypominam). Opcja nr 2, zainstalowałem ale nie miałem oprogramowania od producenta więc (chyba niezbyt trafnie) spróbowałem jeszcze raz resetu, wszystko było ok, pojawiała się okienko z możliwości założenia konta asusa i microsoft ( co trochę dziwne, wcześniej nie było czegoś takiego). System się uruchomił normalnie, więc zabrałem się za instalowanie dodatkowych programów. Przy ściąganiu gier na steam pojawiał się niebieski ekran z komunikatem o napotkaniu błędu przez system i ponownym uruchomieniu, później pojawiał się losowo (i często) przy pracy. Ponownie włączyłem reset ale znowu przy konfiguracji win nie było możliwości dodania konta użytkowania. Co zrobiłem źle? Ponownie zainstalować win z pendive’a? Coś przeoczyłem?