Brak kontaktu ze sprzedającym na Allegro

Witam

Może ktoś z Was poradzi mi co mogę zrobić w takiej sytuacji. Otóż wylicytowałam kartę graficzną na Allegro. Po zakończeniu aukcji chciałam skontaktować się ze sprzedającym, ale okazało się, że oba numery telefonów podane przez niego należą do innych osób. Nie odpisał również na maila z prośbą o numer kontaktowy. Zależy mi na szybkim kupnie karty i jestem teraz w kropce, bo ani nie mogę skontaktować się z tym Panem, ani kupić innej karty. Co powinnam teraz zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Witaj!

Napisz że najwyzej wycofujesz się z aukcji i zapłacisz prowizję od wycofania się. Będzie to parę zł ale zyskasz spokój;)

Skoro facet podaje fałszywe dane - nierozsądne byłoby płacenie mu jakiejkolwiek kasy.

Z tego co pamiętam zgodnie z regulaminem ma 7 dni na kontakt (ale sprawdź to jeszcze bo mogłem coś przekręcić). Jeśli dalej nie będzie się odzywał - zgłaszaj sprawę Allegro, niech Oni Ci powiedzą co dalej.

jeszcze jest zadaj pytanie sprzedającemu. A może po prostu to jakiś wałek? Mam nadzieje że nie wpłaciłeś pieniędzy jeszcze :slight_smile:

Pieniędzy żadnych nie wpłacałam na szczęście, bo chciałam się najpierw skontaktować ze sprzedającym. Napisałam do Allegro może oni coś zdziałają :slight_smile:

Masz szczęście, pewnie podając fałszywe dane czekał na jakiegoś frajera, który wpłaci mu pieniądze.

"Nie wycofuj się i nie płać żadnej prowizji, to byłaby już totalna głupota. 8)

Czekasz tydzień, jeśli koleś nie odpisze zgłaszasz sprawę do allegro."

Kiedyś tak zrobiłem i jakoś udało się ale dzięki za radę;)

Dodane 24.05.2011 (Wt) 0:36

"Nie wycofuj się i nie płać żadnej prowizji, to byłaby już totalna głupota. 8)

Czekasz tydzień, jeśli koleś nie odpisze zgłaszasz sprawę do allegro."

Kiedyś tak zrobiłem i jakoś udało się ale dzięki za radę;)