Brak kropki

Witam,
Mam problem z klawiatura w win 10. Brak reakcji na klawisz “kropka” w tej chwili przeniosłem “kropkę” na numeryczna ale nie jest to zbyt wygodne. Klawiatura sprawna sprawdzona na inny kompie. Język polski programisty. Proszę o pomoc w tej pewnie prostej sprawie.

Pozdrawiam

Mnie czasami W lub inne literki nie wskakują, wyciągam klawiaturę z USB, wkładam z powrotem i działa.

Już próbowałem niestety to nie działa. Myślałem że może jakiś skrót przez pomyłkę wcisnąłem. Od niedawna używam win 10

Problem tylko w jednej aplikacji, czy w całym systemie?

Kropka nie działa w każdej aplikacji. Działa tylko z wciśniętym altem. ale też nie wszędzie.

Obstukaj wszystkie klawisze funkcyjne kilka razy (shifty, alty, controle). Sprawdź czy jakieś programy nie działają w tle, może coś się uruchamia ze startem systemu co zajmuje skrót klawiszowy? Kiedyś był problem ze sterownikami radeonów i prawym altem.
Dziwna sprawa…

1 polubienie

Dziękuję za pomoc w tej sprawie.
Problem rozwiązany. Nakierowało mnie obstukanie wszystkich klawiszy.
Okazało się że “kropka” była przypisana do uruchamiania filtrów w Nvidia.
Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

Ooooo! Właśnie, też tak raz miałem, ale ze skrótem czyli np. ctrl+v i uruchamiał się panel Nvidia, a nie wklejało, ale z drugiej zaś strony nie powinno przypisać 1 klawisza.

1 polubienie

Niby tak, może alt się wciskał od bliskości do kropki?

Mówi się, że “złote myśli” dla potomnych. Czy ktoś odgadł Twoją myśl? Bo ja nie.