Brak łączności z n80

Siema

Dzisiaj kupiłem nową Nokie N80 i okazało się, że nie mogę jej w żaden sposób połączyć z kompem. Mam oryginalny kabel, zciągnąłem najnowszy pc suite i Nokia Software Updater i nic. Kom po prostu nie widzi telefonu. Przeinstalowywałem cały soft, resetowałem koma i nic :(. Telefon reaguje po podłączeniu kabelka ale komputer nie. Próbowałem też z innymi menadżerami to telefonów i wszędzie to samo. Poradźcie coś bo już mi się pomysły skończyły.

Może spróbuj przeinstalować sterowniki do USB… :slight_smile: Wejdź w Menadżera urządzeń, wybierz tam potry USB i daj aktualizuj sterownik… :slight_smile: albo odinstaluj w ogóle, resert, wejdź do WindowsUpdate i niech sam ściągnie najnowsze… :slight_smile:

spróbuj ewentualnie jeszcze podpiąć się pod porty usb z tyłu kompa… u mnie nie zawsze działają te na przednim panelu…:slight_smile: i nie wiem dlaczego…

Zrobiłem to i nic nie pomogło :frowning: no i oczywiście sprawdzałem w każdym porcie. Nie wiem już co robić a windy nie chce mi się na nowo stawiać.

Dodam jeszcze, że blue tooth działa normalnie

za pewne masz coś z kablem… u mnie na gadzie mam to samo ale to wina starego softa v3.30 i karty 1gb :wink:

Sprawdziłem na innym kompie i kablu nie działa.