Brak lektora po konwersji na .vob

Hej, mój problem polega na tym, że po konwersji filmu z formatu .mkv do formatu .vob w filmie nie ma polskiego lektora. Nie wiem, CZYM i JAK tego lektora przywrócić lub scalić go na stałe i wtedy przekonwertować na .vob.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięcza.

Czym i jak przeprowadziłeś konwersje,użyj programu w którym będziesz miał możliwośc wybory ścieżki audio ,prawdopodobnie twój program,domyslnie przyjał do konwersji pierwszą ścieżkę być może lektor jest na drugiej,podejrzyj co w trawie piszczy w oryginalnym pliku np. przez Gspot albo podobny.

Konwersji dokonałam programem mkv2vob.

Spróbuję tak jak mówiłeś i odezwę się.

edit:

racja, film posiada dwie ścieżki dźwiękowe, ponieważ po konwersji w ten sam sposób innego filmu lektor był. Pozostaje mi użyć innego programu… Tylko problem w tym, że to jedyny jakiego się doszukałam, który konwertuje bez straty na jakości. Znasz może jakieś podobne programy? Jeśli nie, pozostaje mi szukać :frowning:

-może ten http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto … 13295.html zrobi to lepiej. Ewentualnie z tej listy http://www.dobreprogramy.pl/Obrobka-i-k … s,105.html n.p http://www.dobreprogramy.pl/Freemake-Vi … 20113.html

Okej :slight_smile: lektor działa, ale znów strata na jakości! Chyba nie pozostaje mi nic innego niż szukać, szukać i jeszcze raz szukać, ale czuję, że jestem na dobrym tropie ;). Dziękuję Wam bardzo za pomoc :slight_smile:

-na pogorszenie jakości wpływ mogą mieć ustawienia jakich użyłaś.

@up

wszystko starałam się ustawić na jak najwyższą jakość

Na jakość wpływ ma kodek,niektóre pomimo ze ustawisz wysokie bitrate to i tak tego nie wykorzystają,po prostu tak juz jest maja okreslony pułap i dalsze zwiększanie bitrate nic nie daje.