Brak licencji do BitDefender Internet Security 2011

Dzisiaj zostały rozdane licencje do BitDefender Internet Security 2011 tak pisze w newsie na stronie głównej lecz ja żadnego klucza nie otrzymałem i nie wiem co z tym faktem zrobić ?

A zarejestrowałeś się w dniu urodzin na specjalnej stronce ? ;p

Witam mam tak samo jak przedmówca ,też jeszcze nie otrzymałem klucza,ale poczekam do jutra ,zarejestrowałem się podczas pobierania

A tu czytałeś: bitdefender-internet-security-2011-urodziny-t425354-15.html#p2712609 ??

marsik15 , z tego co zauważyłem, to masz dwa konta. Sprawdź czy szukasz na właściwym.

pawko_86 , warunkiem otrzymania klucza, było podanie PEŁNYCH danych osobowych, w Twoim przypadku tak niestety nie było.

Sorki,faktycznie klucz otrzymałem na drugie konto, przepraszam,.i jeszcze pytanie ponieważ pobierałem wersje 32 bit dla siebie i 64 bit dla wnuczki czy mogę na tym samym kluczu aktywować na 2 kompie

z poważaniem Marks 51 przepraszam za błędy już poprawione

Ja też jak nie miałem klucza tak i nie mam.

Licencja jest jednostanowiskowa.

Marsik proszę o podanie na PW konta z którego będziesz korzystać, gdyż regulamin forum wyraźnie zakazuje używania mulitkont.

dla mnie to jest chore napisane jest ze każdy dostanie licencje kto ma konto w serwisie, mam konto, wiozłem udział w akcji, lecz licencji nie dostałem i pewnie nie dostane, nie ma co należy podziękować redakcji za wspaniały prezent !!

Nie dostaniesz jeśli podałeś fałszywe dane.

Jeśli nie dostanę licencji potraktuję postępowanie redakcji jako wyłudzenie danych…

Podałem prawdziwe dane.

fiesta , proszę zamknąć konto marsik15,będe używał marks51

Beznadzieja, także nie dostałem klucza.

I redakcja jest taka wspaniałomyślna …

Powiedźcie gdzie złożyć reklamacje !!

Z Twojej informacji wychodzi że trzeba czytać każdy komentarz. To jest bzdura bo przecież często zdarza się ze są ich setki a w tym logiki nie ma żeby czytać każdy jak nieraz są w nich rozmówki użytkowników …

A sposób odwołania powinien być podany widocznie w artykule a nie w którymś z rzędu artykule.

Ludzie cierpliwości trochę - weryfikacja danych musi trochę potrwać … Rzuciliście się jak szczerbaty na suchary. Wszyskto można osiągnąć dzięki poleceniom powłoki albo dzięki darmowym programom …

Witam.

Także do tej pory nie dostałem klucza do programu.

Sprawdzałem swój profil i niestety pusto…

Dane podałem prawidłowe… [-X

@bigkoras:

Niestety, “K.” nie wygląda jak nazwisko - dane więc niestety nie zostały zakwalifikowane jako prawidłowe…