Brak licencji do BitDefender Internet Security 2011

(Pawko86) #1

Dzisiaj zostały rozdane licencje do BitDefender Internet Security 2011 tak pisze w newsie na stronie głównej lecz ja żadnego klucza nie otrzymałem i nie wiem co z tym faktem zrobić ?

(Drobok) #2

A zarejestrowałeś się w dniu urodzin na specjalnej stronce ? ;p

(system) #3

Witam mam tak samo jak przedmówca ,też jeszcze nie otrzymałem klucza,ale poczekam do jutra ,zarejestrowałem się podczas pobierania

(Cedar) #4

A tu czytałeś: bitdefender-internet-security-2011-urodziny-t425354-15.html#p2712609 ??

(Lisek) #5

marsik15 , z tego co zauważyłem, to masz dwa konta. Sprawdź czy szukasz na właściwym.

pawko_86 , warunkiem otrzymania klucza, było podanie PEŁNYCH danych osobowych, w Twoim przypadku tak niestety nie było.

(system) #6

Sorki,faktycznie klucz otrzymałem na drugie konto, przepraszam,.i jeszcze pytanie ponieważ pobierałem wersje 32 bit dla siebie i 64 bit dla wnuczki czy mogę na tym samym kluczu aktywować na 2 kompie

z poważaniem Marks 51 przepraszam za błędy już poprawione

(Raventix) #7

Ja też jak nie miałem klucza tak i nie mam.

(fiesta) #8

Licencja jest jednostanowiskowa.

Marsik proszę o podanie na PW konta z którego będziesz korzystać, gdyż regulamin forum wyraźnie zakazuje używania mulitkont.

(Pawko86) #9

dla mnie to jest chore napisane jest ze każdy dostanie licencje kto ma konto w serwisie, mam konto, wiozłem udział w akcji, lecz licencji nie dostałem i pewnie nie dostane, nie ma co należy podziękować redakcji za wspaniały prezent !!

(prz3m3k84) #10

Nie dostaniesz jeśli podałeś fałszywe dane.

(Raventix) #11

Jeśli nie dostanę licencji potraktuję postępowanie redakcji jako wyłudzenie danych...

Podałem prawdziwe dane.

(Krogulec) #12

(system) #13

fiesta , proszę zamknąć konto marsik15,będe używał marks51

(mawro2) #14

Beznadzieja, także nie dostałem klucza.

I redakcja jest taka wspaniałomyślna ...

Powiedźcie gdzie złożyć reklamacje !!

(fiesta) #15

(mawro2) #16

Z Twojej informacji wychodzi że trzeba czytać każdy komentarz. To jest bzdura bo przecież często zdarza się ze są ich setki a w tym logiki nie ma żeby czytać każdy jak nieraz są w nich rozmówki użytkowników ...

A sposób odwołania powinien być podany widocznie w artykule a nie w którymś z rzędu artykule.

(marcin82) #17

Ludzie cierpliwości trochę - weryfikacja danych musi trochę potrwać ... Rzuciliście się jak szczerbaty na suchary. Wszyskto można osiągnąć dzięki poleceniom powłoki albo dzięki darmowym programom ...

(Krogulec) #18

(Bigkoras) #19

Witam.

Także do tej pory nie dostałem klucza do programu.

Sprawdzałem swój profil i niestety pusto...

Dane podałem prawidłowe... [-X

(Docent) #20

@bigkoras:

Niestety, "K." nie wygląda jak nazwisko - dane więc niestety nie zostały zakwalifikowane jako prawidłowe...