Brak listy dostępnych sieci WI-FI

Witam
Od jakiegoś czasu po włączeniu laptopa nie jest wyświetlana lista dostępnych sieci WIFI. Dopiero po kilku przeładowaniach lista się pojawia. Jak sobie z tym poradzić?

Dobrze by było jakbyś nieco rozwinął swoją wypowiedź, bo nie bardzo wiemy co oznacza przeładowanie. System to Windows 10? Jakieś parametry laptopa, model?

Tak system to Windows 10 a laptop to Asus N550jv. Przeładowanie , miałem na myśli Zamknij i Włącz oraz Uruchom Ponownie.

W menadżerze urządzeń kliknij na karcie, zainstaluj sterownik ręcznie, wybierz z dostępnej listy i jak będzie starsza wersja, to zaznacz. Pewnie po tej operacji będzie trzeba zrestartować.

Jest szansa, że będzie ok. jeśli pomoże, ale po jakimś czasie problem wróci, to trzeba będzie zablokować aktualizacje z M$, a jak nic się nie zmieni, to trzeba szukać gdzie indziej.

Nie wiem czy dobrze robię, Klikam na karcie Aktualizuj sterownik i mam info że są zainstalowane najnowsze sterowniki. Mam na liście kart sieciowych w sumie 10 pozycji. Są to Qualcomm Atheros AR9485W8-EG Wireless Network Adapter, Realtek PCIe GbE Family Controller oraz osiem razy WAN Miniport.