Brak listy GG-10

Witam, zainstalowałem system na nowo i jak zawsze gg 10, zaaktualizowalem je do jakies nowszej wersji bo o to prosiło i wcale nie chce mi zsciagnac liste gg z servera. Robilem juz formata nie raz nie dwa i zawsze odrazu była lista a teraz nic. Siostra zalozyla szybko swoj profil i odrazu pokazala jej sie lista.W gg 10 jest tak ze sie listy nie eksportuje na server tylko jak sie kontakt dodaje do listy to automatycznie zapisuje takze nie wiem jak teraz odzyskac liste.

Spróbuj zalogować się bezpośrednio na stronie gg http://web.gadu-gadu.pl/

nie pomaga

A czy lista kontaktów się wczytała po zalogowaniu?

własnie nie wczytała sie wcale. teraz to juz wogole chyba po ptokach dodalem jeden numer bo znajomy napisal i teraz jak zakladam profil to ciagle eksportuje mi ten numer. napisal maila do GG ale czy to cos pomoze?

Jeżeli nie wczytał znaczy to ze ich na serwerze niestety niema

Nie odzyskasz tej listy po formacie. Można było przed formatem przez GG Tools bodajże. Jeśli nie eksportowałeś jej na serwer w starszej wersji GG to nie uda się jej odzyskać w GG10 właśnie przez autosynchronizację kontaktów. Jedyna opcja to wgrać kontakty z pliku jeśli masz

ale wczesniej uzywalem GG 10 tylko teraz jakas aktualizacja byla a przeciez na 10tce sie automatycznie zapisuja na serverze

Tak ale gdy dodajesz kontakt a nie gdy masz wersje np 8.XX i instalujesz aktualizacje, nie jestem tego pewny może ktoś sprawdzi, ale sądzę że właśnie tak jest