Brak listy powiadomień aplikacji w Ustawieniach

Witam, coś pewnie przestawiłem w systemie i zniknęła mi lista aplikacji w dziale System/Powiadomienia.

Co może być przyczyną?

A jak wyglada ustawienie w sekcji Aplikacje w opcji „Background apps permission” ?

Nie mogę znaleźć tego miejsca, ale w sumie to już nie ważne bo chyba pomógł mi ten sposób Top 8 Ways to Fix Notifications Not Working on Windows 11 i restart kompa, tzn coś już na tej liście się pojawiło.

Reset Centrum Akcji czy przez Rejestr?
Tamto to ustawienia aplikacji w tle. Od tego sie zaczyna a potem po kolei.
Choć i tak miałes szczęście bo nie daj boze winna mogła być ostatnia aktualizacja Win 11 na części urzadzeń a wtedy cyrki.

Rejestr, a może sam restart, potem usunąłem ten wpis w rejestrze i dalej po restarcie działało więc nie wiem.
Piszesz o jakiejś konkretnej ostatniej aktualizacji czy ogólnie?

To co poniżej to żart?

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\PushNotifications

Tu sie nic nie usuwa. Tu sie tworzy " ToastEnabled " i nadaje się jej 1 lub gdy jest, zmienia sie na 1.

:man_facepalming:

No miałem na myśli utworzenie tego ToastEnabled, restart, a potem jego usunięcie (czyli powrót do domyślnych) i znowu restart.

A jednak znowu ta lista zniknęła. Nie rozumiem czemu raz jest raz nie ma. Ani restart ani ToastEnabled nie pomaga. Wcześniej zepsuły mi się też powiadomienia o odłączonych urządzeniach więc próbowałem to naprawić mniej więcej tak jak tu How to ENABLE Desktop Notifications for Windows Explorer in Windows 10! - YouTube może to coś ma wspólnego…

Podałes link w którym jedną z metod która moze naprawić problem jest ponowny restart komputera.
Inna metoda która może problem rozwiazać jest utworzenie w podanym kluczu parametru ToastEnabled i nadanie mu wartości 1.

Ty poprzez swoje działania tak naprawdę zrestartowałes system i nic więcej.

Utworzyłes parametr, zrestartowałes system a potem skasowałes ten parametr.
Nic w stosunku do poprzedniej wersji klucza sie nie zmieniło.
To co utworzyłes, skasowałes. Jest jak było wcześniej.

Czyli jedyną rzecza która zrobiłes były dwa restarty.
Przeczytaj jeszcze raz uważnie pkt. 7 artykułu, którego link sam podałeś.