Brak literki ś

Problem powstał nagle dzisiaj - nie mam literki ś (muszę ją skopiować z Google by ją tu napisać). Kombinacja klawiszy alt + s nie daje nic, nawet zwykłego s. Co może być tego przyczyną i jak to przywrócić? Sprawdzałam już klawiaturę, mam polski programisty. Nie mam StartCCC, jak również nic ostatnio w ogóle nie instalowałam. Bardzo mi tego si brakuje w pisaniu i nie wiem, jak mam to naprawić?

Jakiś program wykorzystuje ten skrót. Np. gdy się nie zmieni skróty ATI to nie działa alt + c

No ale jak to odkręcić? Przecież wczoraj było wszystko ok.

Jeżeli dobrze pamiętam to:PPM na pulpicie>w ATI Catalyst wyłącz klawisze dostępu. Pozdrawiam.

Ja mam GEFORCE NVIDIE 9400M G, w której panelu poza wyostrzeniem obrazu nie ma nic z klawiszy skrótu.

nie mówię , tylko o programach od karty graficznej. Blokować “ś” może każdy program.

Jeśli będzie to program od ATI to nie wystarczy tylko wyłączyć tą kombinacje ale najlepiej wpisać w to miejsce inną. Inaczej czasami nawet po wyłączeniu był problem. Tyle, że z tego co pamiętam to przy ATI jest właśnie literka c jak koledzy wcześniej mówili. Zainstaluj sobie CCleanera i wyłączaj po kolei programy startowe tak może drogą dedukcji dojdziesz, który program użył hotkeya alt+s.

No, dobra rada. Albo możesz to robić przez : uruchom/ wpisać: msconfig/ zakładka uruchamianie i tam odznaczac po kolei i restart.

Masz racje w ATI trzeba jeszcze zmienić :slight_smile:

Dziwne teraz śśśś działa. Ciekawe jak to sie stało, kiedy nic nie robiłam. Samo się zepsuło i naprawiło? Cleanera mam od dawna, usługi w msconfig zawsze po formacie wyłączam wszystkie. No to chyba temat do zamknięcia.