Brak loga xp - pojawia sie czarny ekran

Witam

Nie mogłem zainstalować windowsa XP Profesionall . Czemu ?? po pojawieniu sie niebieskiego(bufer xp) tła i zapisaniu plików dll itp pojawił sie błąd 0x0000 albo 0x0000F (hardware-update.com) po paru resetach miałem następujący błąd - “czarny ekran” i nic.

Poszedłem do brata z płytka xp. On mi wgrał xp i u niego elegańsko chodziło . Przyszedłem do domu włąrzyłem dysk na miejsce i nic .

Włąncza mi sie komputer i przed pojawieniem sie loga XP mam czarny obraz albo od razu reset komputera.

Obecnie siedzę na dysku 4Giga z win ME.Nie mogę wgrać żadnego windowsa oprócz 2000 EN dziwna sprawa. Chciałem najpierw zainstalować 98 -zrobił sie czarny obraz , potem ME to samo i na końcu xp.Nie bendę instalował 2000 bo na nim gry nie chodzą i brzydką ma szatę graficzna.

Przed formatowaniem XP miałem TAK ->Win Me na dysku 4giga i na dysku 80giga XP . tylko że jak wyjmowałem dysk C czyli ten 4giga to xp na dysku d przestawał działać . Miał jakieś powiazania z dyskiem C z win ME. Potem zaczol sie wieszac po roku moze 2 od jego zainstalowaniu - wiec zrobilem formata.

Może to cos z biosem bo po paru resetach bios jak by sie sam instalował i pisze “ctrl+s itp” i coś tam dalej…

Lecz ja jestem tu zielony i zmęczony już tym myśleniem co tu jest nie tak … a może płyta glówna …

Przepraszam za błendy lecz IE mi sie przycina i niemam FF wgranego na win ME czysty win :slight_smile:

Romek II , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

:cry: :!: #-o :roll: :oops: Chyba gotowe … Proszę o Pomoc… #-o :arrow: [-X

pojawia się przed tym bluescreen??

Nie albo czarny ekran albo odrazu reset komputera :frowning:

@Down

A jak chcem zainstalować XP na moim kompie to pojawia się niebieski ekran z blendem 0x0000F (0x0000)(0x0000)(0x0000) itd. :confused:

Jak zmieniałeś dyski ,nie zapomniałeś o zworkach ?

Nie uruchomisz u siebie systemu zainstalowanego na innym komputerze.

Jeżeli to błąd 0x0000000F (a nie ten co podałeś, bo takiego raczej nie ma), to załaduj najpierw w Biosie ustawienia zoptymalizowane.