Brak menadżera zadań w Windows Vista

Zauważyłem, że po zainstalowaniu Visty nie mam możliwości wejścia w menadżer zadań? Miał już ktoś podobny problem? Pozdrawiam

ctrl+alt+del i powinno działać…

Kolego taki głupi to ja nie jestem wiem jak wejść w menadżer zadań, ewentualnie możesz kliknąć prawym klawiszem na pasku zadań, ale po naciśnięciu świętej trójcy, pojawiają sie dostępne opcję ale nie ma tam menadżera zadań.

PPM na pasek zadań > Menedżer zadań, ewentualnie CTRL+ALT+DEL, a następnie wybranie opcji uruchomienia Menedżera zadań. Na komputer, mogło zostać również nałożone przez administratora systemu ograniczenie uruchamiania Menedżera zadań dla kont bez uprawnień.

Skoro wcześniej opisałem już, że wiem jak wejść do menadżera zadań, jestem głównym administratorem, tak więc i ta opcja odpada.

ctrl+alt+del wciskasz i nie masz tam (na samym dole) menadżera zadań (ang.task manager) ?

Ludzie. Czytajcie trochę.

Możesz w ogóle dostać się do tego menedżera, czy w ogóle nie jest on dostępny? Wyrzuca jakiś komunikat?

Jeśli masz zainstalowane programy chroniące katalogi typu Folder Guard, to jedna z funkcji takich programów blokuje dostęp do Menadżera zadań, po to by przy użyciu jego nie wyłączyć ochrony i działanie takich programów. Jedyne wyjście to w ustawieniach takiego programu pozwolić na dostęp do MZ. Wciskanie Ctrl+Alt+Del i innych kombinacji nic nie da, zawsze będzie komunikat o błędzie. :slight_smile: