Brak menadżera zadań w Windows Vista


(Mkwieciu) #1

Zauważyłem, że po zainstalowaniu Visty nie mam możliwości wejścia w menadżer zadań? Miał już ktoś podobny problem? Pozdrawiam


(gregor 157) #2

ctrl+alt+del i powinno działać...


(Mkwieciu) #3

Kolego taki głupi to ja nie jestem wiem jak wejść w menadżer zadań, ewentualnie możesz kliknąć prawym klawiszem na pasku zadań, ale po naciśnięciu świętej trójcy, pojawiają sie dostępne opcję ale nie ma tam menadżera zadań.


(Arek F.) #4

PPM na pasek zadań > Menedżer zadań, ewentualnie CTRL+ALT+DEL, a następnie wybranie opcji uruchomienia Menedżera zadań. Na komputer, mogło zostać również nałożone przez administratora systemu ograniczenie uruchamiania Menedżera zadań dla kont bez uprawnień.


(Mkwieciu) #5

Skoro wcześniej opisałem już, że wiem jak wejść do menadżera zadań, jestem głównym administratorem, tak więc i ta opcja odpada.


(Garfield) #6

ctrl+alt+del wciskasz i nie masz tam (na samym dole) menadżera zadań (ang.task manager) ?


(Pawbrotm) #7

Ludzie. Czytajcie trochę.

Możesz w ogóle dostać się do tego menedżera, czy w ogóle nie jest on dostępny? Wyrzuca jakiś komunikat?


(Vcx3) #8

Jeśli masz zainstalowane programy chroniące katalogi typu Folder Guard, to jedna z funkcji takich programów blokuje dostęp do Menadżera zadań, po to by przy użyciu jego nie wyłączyć ochrony i działanie takich programów. Jedyne wyjście to w ustawieniach takiego programu pozwolić na dostęp do MZ. Wciskanie Ctrl+Alt+Del i innych kombinacji nic nie da, zawsze będzie komunikat o błędzie. :slight_smile: