Brak menadżera zadań !?

Witam,

nie mam dużo czasu więc postaram się opisać krótko aczkolwiek treściwie mój problem :slight_smile:

Na początek podam trochę informacji o tym co może przydać się do rozwiązania problemu:

Windows XP HE SP3, do niedawna directx 9.0c i prio.exe (dla “wtajemniczonych” :slight_smile: ). Na własne potrzeby musiałem zainstalować directx 8.1. Operacja powiodła się i przez parę dni używałem właśnie starszej wersji dX. Po paru dniach stwierdziłem, że nie widać większych różnic w f-cjonowaniu mojego systemu, więc postanowiłem wrócić do 9.0. Nowego dX pobrałem z Windows Update, zainstalowałem go, zrestartowałem maszynę i okazało się, że nadal zainstalowany jest directx 8.1. Olałem to, ale pojawił się nowy problem… Zamiast menadżera zadań pojawia się następujące okno:

http://img378.imageshack.us/img378/825/prore5.jpg

*Nazwa użytkownika wymazana

prore5.jpg

Podejrzewam, że jest to właśnie spowodowane tym zamieszaniem z directx’em lub prio, chociaż nie jestem pewien, bo czasami wykonuje więcej operacji na sekundę niż mój komputer :smiley:

Co zrobiłem, aby usunąć problem?

-Usunąłem prio

-Naprawiłem Windows poprzez zainstalowanie jeszcze raz wszystkich plików (bez formatowania)

Żadna z tych operacji nie przyniosła zadowalającego skutku, więc chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was wie o co tu chodzi i jak to naprawić bez formatowania oczywiście :s

Podejrzewam jeszcze coś z plikiem taskmgr, ale pozostawiam to do waszego rozpatrzenia :slight_smile:

Dodam jeszcze obrazek z rejestru, ponieważ próbowałem dojść do rozwiązania mojego problemu przez google, lecz większość problemów dotyczyła tego że menadżer jest wyłączony przez administratora, a jedyne powiązanie tego problemu może leżeć w zakładce POLICIES w folderze SYSYEM, której jakoś nie widać u mnie w rejestrze :s

http://img410.imageshack.us/img410/889/regyw2.jpg

regyw2.jpg

Proszę o rozwiązanie problemu lub podanie jakiekolwiek wskazówki.

Pozdrawiam.

taknie , daj logi z HijackThis i Combofix.

Logi sprawdzone, wszystko czyste…

Mam dziwną informację. Przed chwilą włączyłem jakiś program i musiałem zmienić jego priorytet w menadżerze i okazało się, że znów działa :s Nie robiłem żadnych aktualizacji, nic nie instalowałem (po napisaniu posta) tylko jak już pisałem włączyłem program, i musiałem zmienić jego priorytet. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało i czym było to spowodowane, ale cieszę się, że znów działa.

Jeżeli macie jakieś pomysły dlaczego menadżer nie działał (może za jakiś czas znów nie będzie :s ) to proszę o wyjaśnienie :stuck_out_tongue:

Dzięki z góry.

Pozdrawiam.

W HKEY_CURREBT_USER może być pusto, zajrzyj do tej samej gałęzi, ale w HKEY_LOCAL_MACHINE.