Brak menu kontekstowego

Witam,

 

Nie mam możliwości wł. menu kontekstowego w momencie gdy mój kursor znajduję się w polu “Start” i w trakcie kliknięcia “PPM”. W tym momencie kursor jest przemieszczany i nie wywołuje wł. menu kontekstowego. Po instalacji sytemu operacyjnego mogłem bez problemu korzystać z tej funkcji. Możliwą przyczyną może być program “Glary Utilities 4”, który usunął dany wpis z edytora rejestru?

 

Czekam na odpowiedź i pomoc.

Tak. Niewłascie  korzystanie z programów do czyszczenia może narobić zamieszek. Aczkolwiek radze przed tego typu programami robić backup systemu tak jak cos padnie można przywrócić w ciagu 6 minut.

 

 

Jutro wyedytuje swój wpisik lub zacytuje dodajac rozwiazanie prawidłowe.

Musze isc spać.

Zdecydowałem się na ostatni krok i posłużyłem się narzędziem systemowym “Odśwież komputer z zachowaniem istniejących plików”. Oczywiście miałem możliwość po tym kroku korzystania ze skrótu “Windows” + X, jednak do momentu instalacji aktualizacji i oprogramowania Office 2013. Najwidoczniej jest jakiś problem wewnątrz całego oprogramowania. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc i zniwelować ten błąd?

 

12af3357-5d08-4ff5-968c-ffcdf459b60e_5.p

W wyniku własnego śledztwa, dowiedziałem się co jest przyczyną tego błędu. Po usunięciu w edytorze rejestru wpisów odpowiadających za pojawienie się znacznika skrótu na ikonie zachodzi ten błąd i wtedy nie możemy korzystać ze skrótu “Windows” + X.