Brak midi na stronie

Witam. Od pewnego czasu, mam problem z usłyszeniem midi na niektórych stronach np. z wierszami, gdzie w poszczególnych kategoriach, przy lekturze wierszy, towarzyszyła mi stosowna muzyczka, tak samo na ulubionej stronie z kartkami, gdzie do każdej z nich brzmiało odpowiednio dobrane midi… Co może przyczyną, że owe midy pewnego dnia nagle "zamilkły? Korzystam z przeglądarki IE 9 w WINDOWS 7.

Pozdrawiam, Berenika57

Podaj przykład takiej strony, to się zobaczy w czym problem. Midi na stronach najczęściej jest odtwarzane jest przez wtyczki: Windows Media Player albo QuickTime.

Tak swoją drogą, to wymień IE na Firefox, Google Chrome, Operę, lub inną przeglądarkę, bo IE pod względem zabezpieczeń to jest badziew jakich mało.

Płacą ci za takie dodatkowe porady które zresztą nie mają wiele wspólnego z prawdą?

Berenika57 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dziękuję pięknie za odpowiedzi. Jedna ze stron, na której nie słychać midi (a powinno) to: http://www.samre.info/menu.html (np. w kategorii KARTKI). Poza tym, mimo wszystko, chciałabym w dalszym ciągu korzystać z wyszukiwarki IE 9.

Pozdrawiam serdecznie, Berenika57

Berenika57 , ok, jak chcesz. Chociaż uważam, źe popełniasz błąd mając swoje bezpieczeństwo w głębokim poważaniu, bo na to wychodzi, skoro wybierasz mniej bezpieczną przeglądarkę od pozostałych…

U mnie jest na IE dźwięk na podanej stronie, czyli przeglądarka obsługuje bgsound…

Na podanej stronce przez floyd, midi się nie otwierają, jedynie przedstawione tam stacje radiowe. A jak wygląda to np. na stronie: http://brogor.ovh.org/poetica.html - co tam ma otwiera midi (w poszczególnych kategorich wierszy ma być inny)?

Na tej stronie[urlhttp] pliki midi są odtwarzane tak samo jak na tej poprzedniej. Jeżeli na tej stronie którą ci zaproponowałem odtwarzane są stacje radiowe, a pliki midi nie, to znaczy, że z Twoim odtwarzaczem: ‘Windows Media Player’ jest coś nie tak. Ciekawe bo zarówno pliki midi jak i stacje radiowe są odtwarzane przez ten sam odtwarzacz. Może ponownie przeinstalować ten odtwarzacz?

Pozdrawiam Gliwice. :slight_smile:

Dziękuję pięknie za odpowiedź, FLOYD, i za pozdrowienia. Zainstalowałam sobie Ouick Timera i ten odtwarzacz otwiera midi na obu podanych przeze mnie stronach, ale za pomocą Google Chrome, z której korzystam doraźnie. Dziękuję za wszystkie rady i podpowiedzi. A co do tego uszkodzonego odtwarzacza WMP - to może zainstalować sobie, jego najnowszą wersję (12), by i on te midi otwierał? Pozdrawiam serdecznie, raz jeszcze.

Berenika57

Dodane 28.05.2011 (So) 19:08

Może ponownie przeinstalować ten odtwarzacz?

(Chodzi o Windows Media Player 12) Tylko jak to zrobić?