Brak miejsca na dysku C. (jak to ?)

Sorry jesli zly temat ,ale naprawde nie mialem lepszego pomysłu jak go nazwać.

Mój problem polega na tym ,że ciągle wyskakuje mi dymek ze konczy sie miejsce na dysku C (systemowym) i zebym zwolnil troche miejsca. Jesli wchodze w moj komputer, klikam prawym na dysk i wlasciwosci to rzeczywiscie mam zapelnione ok 9 Gb na 9.1 Gb. Jednak jesli otwieram dysk C i zaznaczam wszystkie w nim pliki i foldery (rowniez ukryte) to mi sie wyswietla ze mam zajete 6 Gb z kawalkiem ? To w koncu gdzie jest te pozostałe 3 Gb i jak sie ich pozbyc. Jak mam oproznic dysk ,skoro wedlug wszystkich wyliczen mam na nim 6 Gb a ciagle wyswietla mi sie ze 9 ? Ktos wie o co chodzi?

Z góry dzieki za pomoc

Wyłącz, a potem włącz z powrotem przywracanie systemu: http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

Ponadto użyj forumowej szukajki, tych tematów było pełno:

viewtopic.php?f=2&t=263418

viewtopic.php?f=13&t=253356&p=1676324#p1676324

Zrób optymalizacje:

viewtopic.php?t=76580

Być może reszta zarezerwowana na pliki stronnictwa??

cosik_ktosik , Można również zamiast wyłączania i włączania przywracania systemu tak zrobić:

Menu Start>Programy\Akcesoria\Narzędzia systemowe\Oczyszczanie dysku Uruchom to i naciś “Więcej opcji”. W polu przwracanie systemu naciś “Usuń pliki” Pliki przywracania systemu usunięte. :smiley:

@fastman - dzieki, troche pomogło. Mam już 700 mega wolne a powinienem miec 2 Gb. Jeszcze cos tam pokombinuje