Brak miejsca na dysku C


(bartekking) #1

Witam ! Mam taki problem. Mój dysk C ma pojemność 110 GB?. Nie wiem dlaczego ale mam wolne tylko 17 GB. Nie wiem dlaczego tak mało. Nie mam wielu programów ani nic. Wszedłem na dysk C, zaznaczyłem wszystkie foldery i pokazało że zajmują w całości 35 gb. Więc gdzie podziało się prawie 80 GB ? Proszę o pomoc. 


#2

Witam, Hm, być może stare punkty przywracania systemu. Spróbuj CCleaner’a. 


(adrian218) #3

Stara instalacja systemu windows ?


(Maha) #4

A jaki i ilo bitowy masz system? Ściągnij SpaceSniffera: http://www.dobreprogramy.pl/SpaceSniffer,Program,Windows,37537.html, odpal z prawo-kliku jako administrator i daj screena. Wtedy ludziska Ci doradzą. Bo tak, to szkoda strzelać radami w ciemno.


(xyzzyx) #5

Postudiuj:

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-znikajace-miejsce-na-dysku-C,Blog,56384.html


(zbigg47) #6
  1. Wykonaj dla dysku C “Oczyszczanie dysku” jako Administrator. Wystarczy w Starcie w Wyszukaj programy i pliki wpisać Oczyszczanie dysku, a potem klik na Uruchom jako administrator…

  2. Usuń wszystkie punkty przywracania.

A potem jeśli chcesz mieć na wszelki wypadek możliwość przywrócenia systemu do stanu poprzedniego po prostu Utwórz nowy punkt.

  1. Wykonaj defragmentację dysku np. Auslogics Disk Defrag.

  2. Zainstaluj sobie popularny program Odkurzacz, który będzie regularnie oczyszczał system. To bezpieczny program, używam go od 8 lat. Nie stosuj kombajnów typu Glary Utilites…

Ahoj