Brak miejsca na dysku

Dzisiaj pojawiła mi się informacja, że na dysku C brakuje miejsca, na tym dysko mam zainstalowanego Windowsa XP

Czy jest możliwość, przeniesienia z dysku D na którym mam wiele więcej miejsca na dysk C trochę GB ?

Tak, jest taka możliwość, tylko, że gigabaitów się nie przenosi :wink:

Możesz zmniejszyć partycję D a zwolnione miejsce przedzielić dla C.

Użyj np. programu EASEUS Partition Master http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Part … 12861.html

Przed użyciem tego programu dokładnie zdefragmentuj partycje na dysku.

PS. Może warto zacząć od skasowania śmieci z partycji systemowej, opróżnieniu kosza oraz odinstalowania niepotrzebnych programów?

Śmieci żadnych nie mam na dysku systemowym ponieważ dzisiaj instalowałem Windowsa. Mam ten problem ponieważ dzisiaj rano instalowałem System i teraz widzę, że na Dysk C dałem za mało MB a teraz chciałbym powiększyć Dysk C.

Program mam zainstalowany odjąłem od Dysku D parę GB lecz nie wiem jak dodać to na Dysk C :frowning:

“Łapiesz” za prostokąt obrazujący dysk D, przesuwasz go tak aby wolne (nieprzydzielone) miejsce, które z D odzyskałeś znalazło się obok C. Następnie klikasz prawym klawiszem myszki na C i wybierasz Resize/Move - powiększasz o tą wolną przestrzeń.

Dzięki wielkie :wink: Próbowałem tak jak Ty to mówiłeś tylko, że ten prostokąt z wolnym miejscem był obok dysku D anie dysku C teraz już wszystko jest w porządku :slight_smile:

Jeszcze raz dzięki.