Brak miejsca na dysku

Siemka mam problem otóż mam teraz windows 8 enterprise i chciałem zainstalować windows 8 pro ale piszę że jest za mało miejsca a przy reinstalowaniu windows 8 enterprise nie było problemu gdyż usuwał jakieś pliki w systemie i się wszystko mieściło. A po drugie nawet nie mam możliwości na jakiej partycji zainstalować system. Co mi poradzicie?

Cześć. Ile masz wolnego miejsca na dysku? Przy instalacji W8, nie mamy możliwości niestety wyboru, na jakim dysku ma być Windows instalowany.

niecałe 9 GB

Dodane

Problem nadal nierozwiązany. A czy instalacja przed załadowaniem systemu by zadziałała? Może wtedy by program do instalacji “nie wiedział” na jakiej partycji zainstalować chcę. A tak to przyjmuje E jako partycje na której chcę zainstalować.

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus

A na dysku C co masz?

Kolego ty instalujesz tą windę z poziomu odpalonego systemu?

 

HARDKOR

Do Pawelek: Na dysku C mam Stary system ale nie mogę tej partycji sformatować bo wyskakuje System windows nie był w stanie dokończyć formatowania.

Do miciugo: Dlaczego hardkor ja windows 8 enterprise zainstalowałem bez problemu z poziomu systemu windows 8 bo musiałem się jeszcze zdecydować czy warto 8 pro czy zostać przy 7 a jak już instaluje 8 pro to że mam za mało miejsca dla enterprise nie było problemu pousuwał coś ze starego systemu i miejsce się znalazło.

Dodane

Ok problem rozwiązany nagrałem bootowalną płytę iso i zainstalowałem przy starcie systemu po czym wybrałem partycję i ją sformatowałem

 

Nie pisz głupot. Instalator Windowsa 8 jest prawie taki sam Windowsa 7 więc nie widzę różnicy.

 

Szkoda, że sam doszedłeś do takich wniosków. Niektórzy udzielający pomocy nie mają podstawowej wiedzy.

Gratuluję rozwiązania :wink:

Pozdrawiam.