Brak miejsca nd dysku systemowym

Witam,

Mam mały problem z komputerem, a dokładnie z miejscem na dysku na którym posiadam praktycznie tylko pliki systemowe i może cztery jakieś podstawowe programy wgrane, całą resztę mam na drugim dysku mam tam gry i wszystkie programy oraz folder moje dokumenty mam podpięty również do tego dysku. Dysk mam jeden ale mam dwie partycje dysk C - windows 10 gb, dysk E - rozgrywka i programy 80 gb, dzisiaj nagle przy oglądaniu filmów w necie na YT wyskoczył mi komunikat informujący o braku miejsca na dysku C - sprawdzam i mam zaledwie wolne 440MB pousuwałem jakieś niepotrzebne pliki i parę programów usunąłem z dysku C instalując ponownie na drugim dysku. Teraz ponownie siedzę w sieci i oglądam filmy na pewnym portalu i znów komunikat ten sam, brak miejsca i zostało mi 242MB wolne, pytanie dla Was co mogę usunąć z dysku C niepotrzebnego, zapewne jest coś takiego zapisują się pewnie jakieś pliki gdy serwuje w sieci, liczę na jakieś rady - pozdrawiam.

http://i53.tinypic.com/2rr02v4.jpg

Może masz jakieś duże objętościowo pliki i foldery na pulpicie? One też zajmują dysk C.

Sprawdź czyszczenie za pomocą: PPM na danej partycji i wybierz “Oczyszczanie dysku”

Dodatkowo wyczyść komputer z plików tymczasowych i innych śmieci za pomocą programu CCleaner.

Na początek powiem, że 10 GB to za mała partycja dla Windows (nawet XP).

Do przeczyszczenia możesz użyć jakże często polecanego CCleaner.

Zaobseruj czy bez twojej interakcji, jedynie podczas sufrowania wolne miejsce zmienia sie o kilka mb. Jesli tak, moze masz jakiegos wirusa, nie wierze zeby ciasteczka, czy cokolwiek innego zajmowalo tyle miejsca.

Na pulpicie same skróty do programów i gier mam.

CCL coś mało wykrył - http://i53.tinypic.com/24g4uax.jpg

Mało? Same pliki temp zajmują 2GB.

Jak je teraz usunąć ? bo po analizie one nie zostały jeszcze usuniete pisze i niema nigdzie opcji usun, mam nadzieje ze po usunieciu bede mogl odpalic kompa ponownie.

W CCleaner kliknij Uruchom Cleaner.

Okej dzięki Modo, efekt końcowy:

2vl1hrb.jpg