Brak migracji na windows 10

Witam mam taki problem mam system windows 7 SP1 64 bit Home Premium Oryginalny, pobrane wszystkie aktualizacje i dalej nie mogę przejść z windows 7 na windows 10, w czym jest problem?

Poprawka KB3035583 zainstalowana.

Beztytuu.jpg

To kliknij PPM na białej ikonce Microsoftu w trayu i wybierz pozycję Sprawdź stan uaktualnienia.

 

Nie mam czegoś takiego :frowning:

Użyj instalatora do W10 stąd:

http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

Będę mógł pobrac obraz iso i wpisać kod z windows 7 czy tylko aktualnienie jak mam kod z win7?

Instalator sam wszystko wykryje i po prostu będziesz mógł normalnie zaktualizować system, kod zostanie automatycznie “przepisany”. Tak przynajmniej było u mnie, wątpię, żebyś miał inaczej :P.

 

Gdy chce zainstalować z pendriva,wpisuje klucz win7 to wyskakuje mi: “Ten klucz produktu nie działa. Sprawdź go i spróbój ponownie”.

Zamontuj obraz płyty w jakimś Daemon Toolsie i uruchom instalację z poziomu systemu.

Albo po prostu uruchom instalację z tego pendrive co przygotowałeś.

 

System zainstalowałem bezpośrednio z obrazu płyty(pendrive) bez aktualniania ale nie mogę dalej aktywować mojego klucza z win7.

Kod błedu: 0xc004f050.

I tak ma być bo jesteś niecierpliwy.

Teraz instaluj poprzedni system i bierz się za ponowne instalowanie Win 10 ale już jako uaktualnienie

 

No to ■■■■…, miałeś zrobić właśnie aktualizację.

Teraz instaluj Win7, aktywuj go i uaktualnij do 10. Innej opcji nie ma.

 

Znowu instalować windows7 i pobierać 3GB aktualizacji :frowning: jak teraz wszystko na windows10 poinstalowane pościągane.

Oczywiście. Niecierpliwy dostaje z swoje podwójnie :badgrin:

 

Specjalnie pobrałem ISO bo niedługo kupuje nowy komputer, a co jak kupie nowy komputer będę musiał 2 razy pobierać? W takim wypadku ściągłem sobie iso.

Miałeś instalować na Win 7 jako uaktualnienie o czym pisałem dużo wcześniej,  jest o tym na forum i w artykułach na DP w kilku miejscach.

 

Nie przeszkadza, że pobrałeś ISO, przeszkadza sposób instalacji.

ISO zawsze możesz wypakować (WinRAR, 7-Zip), nagrać na płytę, potem tylko odpalasz setup.exe i tyle.

Posłuchałeś kogoś kto podał Ci sposób szybszy a nieprawidłowy

To co mam od nowa instalować windows 7 potem pobierać 3GB aktualizacji po to tylko żeby aktywować win10, nie da się inaczej?

Pisałeś, że masz ISO, co chcesz zatem jeszcze pobierać?

W ogóle rozumiesz co do ciebie piszemy? Bo zadajesz pytania, na które odpowiedzi już są!

 

Chodzi o:

 

To co mam wreszcie zrobić? Z windowsa 7 aktualizować na windows10 czy z czystego obrazu zainstalować windows10?