Brak miniaturki z youtube.com

Mam problem z przeglądarka którą używam jest Internet Explorer 8 nie wyświetla się miniaturka jak minimalizuje okno to nie ma tego obrazka widać na pierwszym zdjęciu. Posiadam rówież Google Chrome w którym działa wszystko ok.

Zdjęcie:

http://img9.imageshack.us/i/dscn0085k.jpg/

tak powinno być

http://img689.imageshack.us/i/dscn0090qa.jpg/

Proszę o pomoc i o rady :slight_smile:

z góry Dziękuję.

Pobierz sobie http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +v2.21.940 wykonaj czyszczenie systemu i rejestru przy pomocy tego programu, następnie wykonaj restart systemu i daj znać.

niestety nie działa nie wiem :frowning:

Proszę o pomoc

Możemy jeszcze spróbować systemowego oczyszczania dysku, za Twój problem odpowiedzialne jest wyświetlanie miniatur, z jakiegoś powodu nie działa poprawnie u Ciebie w tym jednym przypadku, wejdź na partycję systemową, prawo-klik na nią-> właściwości-> oczyszczanie dysku-> zaptaszkuj, jeżeli nie są, “miniatury” i potwierdź przez OK.

Zrestartuj system.

Jeżeli to nie zadziała możemy spróbować wyłączyć i włączyć ponownie opcję odpowiedzialną za wyświetlanie miniatur na pasku zadań, zastosuj się do tej metody:

Jeżeli masz Home Premium będziesz musiał edytować rejestr, czyli użyć metody nr. 2 z linku, przed cała zabawą z rejestrem utwórz punkt przywracania systemu.

Wyłącz pokazywanie miniatur, zrób restart systemu, następnie włącz ponownie opcję i kolejny restart.

KLIK

Tłumaczyło Google ;]

EDIT.

Możesz również zastosować ten mały programik do tweakowania paska zadań, na dole jest opcja “disable thumbnail preview…”, czyli to samo co możesz zrobić przez edycję rejestru.

KLIK