Brak możliwości aktualizacji windows 7 do windows 10 TP

(izok1980) #1

Witam system postawiony na świeżo wraz z aktualizacjami próbuję dokonać aktualizacji do windowsa 10 TP po pobraniu odpowiedniego pliku system wyszukuje aktualizacje i oznajmia ,że system jest aktualny i tak od ok 40 min próbuje w kółko wraz z ponownym uruchomieniem komputera. Nie pomaga nawet pobranie pliku przygotowanego do aktualizacji do windows 10 za pomocą "uruchom jako administrator" jaka może być przyczyna?

Pozdrawiam.

(rgabrysiak) #2

Windows 10 to wciąż wersja testowa i problemy z nią nie powinny nikogo dziwić. Zaczekaj do wydania wersji finalnej a problemy tego typu powinny zniknąć. 

(Cedar) #3

Pochwal się chociaż co to za plik :wink:

(izok1980) #4

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-download?ocid=tp_site_downloadpage

Obstawiam, że finalna wersja również będzie zawierać rożne błędy które stopniowo będą eliminowanie podczas kolejnych aktualizacji tylko problem w tym ,że ja posiadam windows 7 i nie mogę zaktualizować do windows 10 TP

(pionner) #5

Skoro i tak stawiasz na świeżo, to po co robić to na około? Ściągnij ISO Windowsa 10 i z niego instaluj.

(Cedar) #6

Nie widzisz, że to dotyczy Insider Preview a nie Technical?

Jesteś zarejestrowany w programie Insider?

W obstawianiu w totka też masz taką pewność? :wink:

Problemem jest to, że brak Ci cierpliwości.

To, że dziś nie możesz zaktualizować nie oznacza, że tak będzie po 29.07.

Skoro chcesz już dziś używać Windows 10 zainstaluj go oddzielnie a nie przez uaktualnienie wcześniejszej wersji.

(izok1980) #7

jestem zarejestrowany po 29 już będzie finalna wersja tyle to wiem chciałem aktualizować do wersji testowej wcześniej 2 razy nie miałem problemów teraz widocznie już to zablokowali.

trzeba posiadać czyste DVD :stuck_out_tongue:

(bachus) #8

… albo trzeba posiadać pendrive.