Brak możliwości dodania do programów domyślnych - programu pocztowego eM Client

Witam jak w temacie kombinuje i nie moge. Chodzi mi o opcję praw mysz i wyślij do i to zaczyna sie problem. Win podaje, ze nie ma skojarzonego programu … dodaj itd. Jednak w ustawienia programy domyślne - programy pocztowe jest tylko outlook i google chrome. Nie ma opcji zmiany, może ktoś wie jak to zrobić. Pozdrawiam

Jak wybierzesz domyślne aplikacje według protokołów i niżej przy mailto też nie masz na liście swojego programu pocztowego?

Ja nie mam pocztowego ale w po kliknięciu kazdej ikony w Aplikacje domyślne, mam opcję Wyszukaj aplikacje w sklepie Microsoft Store. Co ciekawsze w nim eM- CLIENT jest

No bez przesady, że trzeba by ten program w kafelkowym gui wybierać…

Próbuj jak @wysiek radzi - sprawdzić czy dla protokołów też nie ma eM Client.

obraz

Przecież jest jak najbardziej także eM Client. I tak zrobiłem (wybrałem go) bez problemu.

Można spróbować naprawy instalacji jak jest, opcjonalnie reinstalacji.

Ja miałem nawet dwa ale wywaliłem jeden, bo dodawanie Gmail zgłupiało (opcja bez obniżania zabezpieczeń na koncie Gmail by działało logowanie w mniej bezpiecznych klientach pocztowych).

Najlepsze, że aplikacja do kont Onet losuje IMAP/POP3… i potem kombinatoryka by zmienić POP3 na IMAP…

Witam nie bylo mnie sorki. Nie mam tego progsa w aplikacjach domyślnych. W Em client zaznaczylem jako program domyślny. Jednak sie nie pokazuje

Na forum tego programu był podobny problem. Rada która sie sprawdziła to ponowna instalacja

Ale to nie zawsze działa. Szukaj tu odpowiedzi wpisując w pasek wyszukiwania set as default

Komuś udało sie to naprawić poprzez Rejestr.

Ponowna instalacja nic nie daje. To była pierwsza rzecz, którą zrobiłem.

No to BACKUP pobranej poczty po POP3 i reinstalacja klienta pocztowego?

Potem zostanie przywrócić funkcjonalność zarchiwizowanej poczty byś miał ciągły podgląd.

Poczta działa tylko problem jest taki ze nie działa jako program domyślny. Czyli z ppm wyślij do nie funkcjonuje

Próbowałeś w rejestrze ?

Tzn co mam zrobić

Zajrzyj .Czytaj.

Zajrzałeś w link ponizej?. Opisane.
Nawiasem mówiąc. Czytając te posty na pewno bym czegoś takiego nie zainstalował.

Tzn czego program jest super. Mam go na dwóch lapkach okolo 2 lat. Tylko na trzecim komputerze mam problem. Zresztą moje pytanie dotyczy tego jak zrobić z w/w programu, program domyślny. Rady typu …byś tego nigdy nie zainstalował zachowaj koleo dla siebie

Podałem ci linka gdzie masz zajrzeć ? Podałem. Ja pisze tylko ze po przeczytaniu problemów jakie z tym programem mają inni, w tym identycznych jak twoje, Ja bym tego nie zainstalował.
P.S. To ty masz problem z tym programem. Na 1/3 używanego sprzętu.

Fakt ja więc proszę o konstruktywną pomoc. Innych rad nie potrzebuję

No to masz:

Angielskiego naucz się sam… albo w jakieś Google translate wklejaj jak nie masz Chrome z automatycznym tłumaczeniem stron z angielskiego na “polskawy”.

Angielski znam

Nie widać żebyś to otwierał w celu spróbowania rozwiązań (chyba, że przez Google wyszukałeś tematy).

https://greasyfork.org/pl/scripts/37660-do-not-track-click-link używa około 37 na 169 tysięcy zarejestrowanych forumowiczów:

więc też odpada, że tak uniknąłeś liczenia otwarć linków.