Brak możliwości edycji komentarza na portalu

Bo w programach działało. W newsach z zakresu czasu artykułów o IEM2018 - nie działa.

Dzięki @marcin82 za test.
O dziwo nowy komentarz mogę edytować!
Nie mogę edytować nadal wcześniejszego (widocznie coś w nim “źle poszło” ).
No nic sprawa się wyjaśniła.
Ja zasugerowałem się tylko tym jednym “uszkodzonym”.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi w temacie:)

@cyngiel 1
Nie ma sprawy

@Bogdan_G

Autor wątku nie pisał o artykułach nt. IEM2018, ok?

Też działa …

Niech Ci be. Nadal brak edycji komentarzy w artykułach obejmujących zakres dat relacjo IEM. Akurat tego nie zmienimy… W nowych artykułach i w programach jest OKi.

No i na tym zostanie do następnych relacji :stuck_out_tongue_winking_eye:

Może przedobrzyłeś z blokowaniem czegoś?

Przeprowadziliśmy testy domniemanego problemu i nie znaleźliśmy żadnych bugów związanych z edycją komentarzy (konkretnie włączeniem pola edycji) w programach, relacjach z IEM 2018, czy w publikacjach z osadzoną wideo relacją.

@cyngiel_1 Jeżeli występuje jakikolwiek problem z edycją pojedynczego komentarza, to pomocne byłoby wklejenie do niego linka. Listę wszystkich swoich komentarzy możesz znaleźć w swoim profilu.

Mam jeszcze gorącą prośbę do wszystkich aktywnie zaangażowanych użytkowników – odpowiadając na zgłoszenia bugów, upewnijcie się, że omawiany problem pojawia się także u Was. Dzięki czemu moglibyśmy uniknąć spekulacji na temat pochodzenia błędu :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

1 polubienie

Na dwóch systemach, różnych sprzętach - jest problem.
W przykładowym temacie - procesy na portalu - http://www.wklejto.pl/509082
A gdzie tam jest edycja komentarza?
W tym temacie:

Nie mam antywirusa, ani jakichś tuneupów. Wszystko ma się wyświetlać, zwłaszcza to:
MWSnap050
Ale tego nie ma w tych artykułach. W nowych jest edycja, w starych jest edycja, ale robiliście testy - dla mnie, to szok z pewnych względów…

Proszę bardzo.
W tym nie mogę edytować.


Mój komentarz.
#4483
03.03.2018 01:57

W nowszym moim komentarzu na tej stronie działa już prawidłowo edycja.

#4487
06.03.2018 18:15

@cyngiel_1 Swój komentarz na portalu można edytować tylko przez 24 godziny od jego publikacji.

@Bogdan_G szok szokiem, ale taka regulacja edycji komentarzy jest na portalu od zawsze :wink:

Rozumiem, tylko ja tego komentarza nie moglem edytować po upływie pięciu minut od wystawienia.
Najwyraźniej był to jakiś jednostkowy wypadek :slight_smile:

Od kiedy? Ponad 7 lat i edytowalem do @narandill


Regulacja na Czas sponsorowanego spamu?

Gdy czytam o problemie, to sprawdzam. Wynikało ze sprawdzania, że problem poruszony jest szerszy.
A Tu redaktor ze ściemą, że prowadzili testy, że edycja komentarzy ma limit czasowy itd.

Potwierdzam, że edycja komentarzy ma limit czasowy, to chyba nic dziwnego? Bez sensu edytować komentarz po dłuższym czasie, zwłaszcza jak ktoś na niego odpowiedział…

4 polubienia

Jestem podobnego zdania, a nawet obecny limit obciąłbym do powiedzmy 30 minut, ponieważ często się zdarza, że ludzie zmieniają swoje komentarze po odpowiedzi innych, co wypacza sens rozmowy.

1 polubienie

A co z starym systemem komentarzy co nie grupuje odpowiedzi na komentarz, nie pozwala sortować, tam też jest blokada?

https://www.dobreprogramy.pl/IEM2018-Aorus-i-morele.net-razem-na-IEM-Expo.-Konkurs,Komentarze,Publikacja,86530.html#komentarz-2355373

Włączyłem ją właśnie.