Brak możliwości instalacji czegokolwiek na dysku

Witam. Mam taki problem że nie mogę nic zainstalować na dysku . Jest to niedawno złożony przeze mnie nowy komputer. Dysk C to dysk SSD. Nie mam dostępu do folderu TEMP. Uprawnienia przyznane. Co mam zrobić?

Co do TEMP to nie wiem, ale skoro mówisz, że nic nie możesz zainstalować na dysku, to rozumiem, że nie jest to dysk systemowy tylko drugi.
Win+R
wpisz diskmgmt.msc
i utwórz nową partycję na tym dysku.

Źle napisałem. To dysk systemowy. Normalnie wszystko do dzisiaj działało. A teraz nie mogę nic zainstalować

. Takie coś mi wyskakuje. Albo takie:

pomóżcie…

Aha.
Próbowałeś zmienić lokalizację TEMP?
https://www.download.net.pl/jak-zmienic-lokalizacje-folderu-temp/n/3219/

Tak ale to nic nie zmienia…

A jak ręcznie wejdziesz to ten folder istnieje?

Tak

To nie wiem. Masz wolne miejsce na dysku?

Jasne. Zajęte jakieś 35GB z 720…

To nie mam pomysłu. To po aktualizacji windows 10?

Nie wiem kurde…

Może napiszę po kolei. W czasie dnia żona zadzwoniła że po włączeniu komputera wyskoczył jakiś komunikat. Zamknęła go X. Jak wróciłem do domu był taki zapętlający się błąd USB. Nieznane urządzenie, system montował i wyskakiwał błąd i tak w kółko. Postanowiłem ściągnąć stery do USB ze strony Gigabyte. I już wtedy nie mogłem ich zainstalować. Włożyłem płytę że sterami od mobo i też nie dało się zainstalować. Udało się tak ręcznie wrzucić sterowniki i błąd USB naprawiony. Żona powiedziała że otwierała swoją pocztę i nie mogła otworzyć pliku docs. W sumie nie mogła bo nie mam żadnego programu do tego. Dlatego chciałem zainstalować LibreOffice - błąd, CrystalDisc Info - błąd. Przeskanowałem system Windows Defender nic nie znalazło. O dziwo udało się zainstalować Anti Malware Premium. Pod koniec instalacji była informacja że nie może zainstalować jakiegoś modułu anty rookit czy coś takiego musi zrestartować komputer i wtedy wykonać skan. Nic nie znalazło. Nie wiem czego teraz się złapać. System działa normalnie chyba… Były tego dnia 3 aktualizacje Windowsa to je odinstalowałem. Bez zmian. Próbowałem przenieść foldery użytkownika czyli moje TEMP i TMP na dysk D .Nic to nie dało. Co mogę dalej zrobić?

Może nie masz praw admin. do folderu Temp:https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/dostęp-do-wszystkich-plików-i/4b60ff6b-c7fb-4a93-9c48-52daac62e721

Wszystkie prawa są nadane. System, Ja jako użytkownik i Ja jako administrator…

To może spróbuj taki program jak FixWin for Windows 10-program jest bezinstalacyjny.

Dzięki za porady ale jestem już po formacie.

Windows 10 :smiley:

Nie wiem… możecie wierzyć lub nie ale to pierwsza taka sytuacja od chyba 25 lat. Nigdy nie miałem żadnego problemu z Windowsem.

Nośnik z windowsem może był uszkodzony?.

Nie raczej to odpada. System działał już ok 3 tygodnie…