Brak możliwości instalacji programów

Chciałem dzisiaj zainstalować program Ashampoo Burning Studio i wyskakuje mi okienko, że “ustawienia zabezpieczeń internetowych uniemożliwiły otwarcie jednego lub kilku plików” Taka sama informacja pojawia się dla każdego innego pliku exe. Ustawienia internetowe mam ustawione na domyślne. System to Windows 7 x64

schowek02p.jpg

Jakie masz programy zabezpieczające system na kompie ?

Avasta i ThreatFire. Wyłączyłem calkowicie te dwa programy, ale to nic nie daje

Zauważyłem teraz, że na innym koncie ten problem nie występuje. Coś jest pogrzebane w jakichś ustawieniach, ale nie mam pojęcia gdzie :stuck_out_tongue:

Zobacz w ustawieniach internetowych czy nie maz zaptaszkowanej blokady otwierania plików

Mam to samo i tez W7 x64. Wyskakuje przy szukaniu z paska menu start.

Jakieś pomysły?

Mysle, ze ktos tu jeszcze trafi, jako ze link do tego tematu jest pierwszym, jaki podaje google po wpisaniu tresci w/w komunikatu.

Rozwiazaniem okazuje sie zresetowanie ustawien internetowych (zakladka Zaawansowane, na dole przycisk Resetuj…).

Mam taki sam. problem, jak kolega ktory utworzył post. Niestety sam reset zabezpieczen internetowych nie wystarcza. Niestey resetowanie ustawien internetowych nie pomaga. To jakas grubsza sprawa. Od 10 godzin zmieniam wszystki mozliwe utawienia na moim komputerze i powiem szczerze, ze juz mnie ten system irytuje. Problem jest z plikami sciagnietymi z internetu. Blokuje wszystkie programy kończace się na exe. Np. set up exe. Nawet internet explorer exe. Pojecia nie mam jak to odblokowac…

Z anty wirusów mam avast, który został odlączony, zapory systemu powyłączane i nic nie działa… nie wiem czy to jakis bląd systemowy??

Piszcie znawcy windows 7 moze pomozecie w potrzebie?

Mam ten sam problem. Zrobiłem wszystko co zostało napisane mimo to nadal pojawia się ten komunikat, że ustawienia zabezpieczeń internetowych uniemożliwiły… tralalala (pojawiło sie to nawet jak chciałem wypakować coś z winrara!!)

Zalogowałem się na drugie konto administratora na moim komp i na tym drugi koncie tego problemu nie ma z komunikatami zabezpieczającymi. Szukałem, kombinowałem ale na tym pierwotnym koncie nie znalazłem rozwiązania problemu. Pomocy!! Może ma ktoś jakąś koncepcje

Witam. Czy może ktoś. coś może wiedzieć na ten temat. Na moim koncie mam ten problem a na drugim wszystko działa i to wszystko na tym samym koncie. Może po prostu przeniose swoje dane na inne konto?