Brak możliwości instalacji sterowników do karty soundblaster omni 5.1

Tak może być kartę odebrałem ok 19 siedzę do teraz rozwiązania brak.

Wszystko pięknie tylko autor tematu zapewne ma najnowszego macOS-a 10.14.x, a często sterowniki do takich urzadzeń nie są dla macOS tak szybko, nowe, robione jak dla Windows.

Sterowniki na stronie Creative Labs sa dla Mac OSX 10.11, dość stare.

Trzeba sprawdzać czy dla najnowszej wersji macOS jest wsparcie.

Niestety dla producentów sprzętu macOS to rarytas i zrobią, albo nie sterowniki, a szczególnie dla najnowszej wersji systemu.

To nic się nie da zrobić?

Niestety. Nawet dla Windows są sterowniki z 2015. Poprostu producent tego nie wspiera. Rozumiem, ze chciałeś na Macu mieć dźwięk 5.1?

Mam 2.1 Edifier s350 DB

Masz oddzielny kabel do podłączania subwoofera?

Nie ponieważ nie potrzebuję mam kabel 2X chinch bo tak się to podłącza dźwięk jest ale sterowniki maja problem nie mogę ich zainstalować.Chciałbym tylko podmienić ten plik o którym tu mowa ale nie wiem jak.

Jak jest dźwięk to znaczy, ze sterowniki wygrały się, a reszta to coś potrzebne do dzialaniaoprogramowania creative. W ustawieniach macOS jak wejdziesz w Dźwięk widzi sound blaster, ma jakieś ustawienia obsługi głośników innych niż 2.0?

Zależy mi na podmianie pliku AppleUSBAudio.kext wtedy jest możliwość że sterowniki się zainstalują i zaczną działać poprawnie a że do końca nie wiem jak to proszę o pomoc.Panel Creative nie działa z tymi suwaczkami do ustawiania dźwięku błędy są pokazane w screenach.

Zrozumiałeś o co pytałem wyżej?

Z tego co widzę chyba się nie zrozumiemy ale ja inaczej problemu nie umiem opisać wydaję mi się że napisałem wszystko co było możliwe.

Zależy mi to żeby działało "panel sterowania SoundBlaster Omni

Mi chodzi o to czy sam system bez oprogramowania producenta karty daje podstawowa obsługę jak wybór ilości podłączonych głośników itp?

Niestety nie

Masz poradnik wyżej. Wklepuj tekst opisu w google tłumacza i z odrobiną kojarzenia faktów ja bym to zrobił, a tez cienki z Anglika jestem. Przynajmniej tak próbuj. :smile:

Dzięki siedzę już całą noc

Tak na marginesie to dźwięk z samego maca ci nie wystarcza?

Nie dlatego kupiłem kartę by to poprawić

Pobrałem i zainstalowałem program z poradnika KextBeats ale on chyba niczego nie zrobił albo nie umiem się tym posługiwać robiłem tak jak w poradniku.