Brak możliwości instalacji w10 i nie tylko

Witam szanownych forumowiczów. Mam dla Was ciekawą zagadkę polegającą na tym, że za Chiny Ludowe nie jestem w stanie zainstalować windy na moim nowym komputerku. Zacząłem od w7 z usb - “Załaduj sterownik” - nie wiem kompletnie co z tym zrobić… W7 cd - najpierw rozpakowywanie plików ciągle stoi na poziomie 0% a następnie wywala błąd 0x080070017 - pomimo przeczytania wszystkich tutoriali i wykonaniu wszelkich zaleceń nic nie poszło do przodu. Dzisiaj postanowiłem spróbować na w10 z usb - “Załaduj sterownik”. Czy mógłby ktoś takiemu laikowi jak ja wytłumaczyć what’s wrong? Winde próbuję zainstalować na ssd Transcend SSD370S dodam także, że na innym dysku (hdd) to samo. Dodam zdjęcie konfiguracji, mam nadzieję, że może Wam to pomóc w jakikolwiek sposób sprecyzować o co chodzi. Z góry dziękuję za informacje i serdecznie pozdrawiam :slight_smile:

image.png

Zacznij od aktualizacji BIOS na płycie głównej MSI - ostatnio znajomy miał taki problem właśnie z nowym kompem z MoBo MSI.

Nie znam się za dobrze, ale będzie mi działać net jak rj45 podlacze bez sterów itd? Dzieki za radę. Zrobie to co mówiłeś w dniu jutrzejszym. Czekam też na inne głosy. Pozdrawiam :slight_smile: