Brak możliwości kupienia tapety albo motywu

Na moim telefonie Samsung A52017 mam zainstalowaną aplikację Samsung Themes i spodobał mi się tam pewien motyw na telefon do kupienia za 7,50 zł PLN. Zalogowałem się do konta Samsung, wybrałem interesujący mnie motyw i przekierowało mnie do okienka wyboru płatności albo paypall albo karta kredytowa. Kiedy wybiorę opcję karty kredytowe wtedy pojawia mi się okienko z wpisaniem numeru karty kredytowej oraz numeru m i y oraz kod CVC. Po wpisaniu tych danych klikam kup, ok i wtedy pojawia mi się informacja pokazująca: "Błąd Wystąpił błąd serwera. (Błąd: BBIL_1940/P/88BIS) " - i tak jest za każdym razem. Nie mogę przez to nic kupić. Darmowe tapety i motywy na telefon mogę sobie pobierać, natomiast zakupić nic nie można bo pojawia się błąd na serwerze. Co jest tego powodem ? Tu już od dłuższego czasu jest tak. Jestem wkurzony bo bardzo podoba mi się ten motyw na telefon i nie mogę go zakupić przez to. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Pisałeś do Samsunga w tej sprawie ?

Nie pisałem. Nie wiem jak się tam pisze. Coś mi możesz poradzić ?

Po polsku i rzetelnie:


https://mcybersvc1.samsungcsportal.com:83/pl/

Twój operator nie pozwala na zakupy na sieć ?

Nie próbowałem jeszcze zakupu przez sieć, właśnie chciałem sobie kupić motyw na telefon i się nie da. Ten contact z Samsungiem jest 24 na dobę ? wydaje mi się jakiś skomplikowany. A jak do plusa zadzwonię w tej sprawie to coś to da ?

Nie jest skomplikowany. Opisujesz problem i czekasz.

Plus Ci raczej nie pomoże w zakupie, ale możesz się zapytać czy masz włączoną opcję dodawania płatności zakupowych w aplikacjach.