Brak możliwości "lajkowania" komentarzy na programach DP

Jak w tytule. Od jakiegoś czasu zauważyłem że nie ma możliwości “lajkowania” ulubionych komentarzy na programach DP. O tyle to dziwne że ciągle taka możliwość istnieje, ale jest jakby dezaktwywowana. Na blogu, jaki i newsach wszystko działa poprawania. Chciałbym się zatem dowiedzieć czy to tylko taka chwilowa zmiana, czy na stałe?

1 polubienie

Dokładnie jest jak mówisz, podpisuję się pod wypowiedzią i dołączam do pytania. 

Dementor: Akurat dzięki za okejkę. Ziom - masz dwa.

Nie było problemów. Skasuj ciasteczka z dobreprogramy i ponownie zaloguj się.

 

Nie było problemów i nie ma pod newsami w komentarzach, ale pod programami nie udało mi się polubić komentarzy. Okejka wyświetla się, ale nie aktywna nawet po usunięciu ciasteczek i ponownym zalogowaniu.

A to problem na Facebook czy co ? Bo ja mam tak z inną stroną na fb i z tego co czytałem kiedyś na internecie to taki wałek na facebooku. Jeżeli dasz 5 lajkow na stronie automatycznie dają blokadę nie wiem czemu tak.

 

Czyszczę zawsze przeglądarkę z ciastek i historii, mam ublock origin ale z nim czy bez niego i tak lakować nie mogę pod programami. Pod newsami i artykułami się widzę da heh. 

Nic nie zrobimy. W inspektorze całkowicie brak jest wewnętrznego html - nie ma nic do skopiowania. Jest zewnętrzny do skopiowania - bo przycisk widać.

Pod newsami w inspektorze jest wewnętrzny html - przykładowy dla jednego polubienia - <span class=“upvote-count locked”>1</span><i class=“locked icon-thumbs-up”></i>

Coś się zepsuło… Poczekamy - naprawią.

@Bogdan_G Miejmy nadzieję, że naprawią :slight_smile:

Problem naprawiony.

 

Pozdrawiam

Lisek

@lisek: Dziękujemy :slight_smile: o jeden problem mniej :slight_smile: