Brak możliwości manipulacji odtwarzaczem YouTube

(WooQash) #1

Z niewiadomych mi przyczyn od jakiegoś czasu na YouTube sporadycznie trafiam, że nie mogę operować odtwarzaczem na YouTubie. Film automatycznie się ładuje, ale nie mam możliwości kliknięcia w żaden element odtwarzacza, wszystko dookoła jednak działa. Zauważyłem również, że wtedy lista filmów po prawej stronie jest dziwnie ucięta od góry.

image_id: 5855

Dodam, że nie ma z tym nic wspólnego AdBlock, po jego wyłączeniu jest to samo. Dzieje się to tylko przy niektórych filmach, większość działa bez problemu.

(manieKMP) #2

Jakiś layer nachodzi na wideo pewnie (do tego jest dla checy z-index ustawili) i zakrywa box z player’em. Trzeba byłoby użyć narzędzi deweloperskich i zobaczyć co odpowiada za błąd.

Ja ma za to inny problem, rozwijanie komentarzy szwankuje, po kliknięciu w link do pokazania komentarza na jaki została udzielona odpowiedź, powoduje że komentarz, z którego się kliknęło, leci w kosmos, tworząc sporą pustą przestrzeń…

No ale to gugiel, on zawsze coś miesza na swoich stronach, jutro może się okazać, że g+ przestanie się poprawnie wczytywać, a pojutrze wyszukiwarka będzie wyświetlać wyniki do góry nogami :wink:

PS. Jak się wylogujesz też masz taki błąd z wyświetlaniem?

(WooQash) #3

Próbowałem szukać w kodzie ale nic ciekawego nie znalazłem, nadanie z-index dla kontenera w którym jest player daje doraźną możliwość obsługi playera, ale nie mam zamiaru za każdym razem się bawić w edytowanie. Wiem, że są pluginy do przeglądarki tj. Stylish ale nie mam ochoty się z tym bawić obecnie.

Wyczyściłem ciasteczka ale następnego dnia zabawa zaczęła się ponownie, próbowałem na trybie incognito - ten sam efekt. Ręce rozkładam na to co się dzieje z Google. Bóg jedyny wie, gdzie można zgłosić ten błąd.

(Lewanxd) #4

Cześć,

oglądasz przy użyciu HTML5, czy Adobe Flash Player’a?

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

ps. wielki + za F1 :slight_smile:

(WooQash) #5

Używam wersji flash’owej, lecz muszę powiedzieć, że problem samoistnie przestał występować.

(manieKMP) #6

Coś pewnie naprawili, bo i u mnie rozwijanie komentarzy też od pewnego czasu przestały rzucać “kilometrowymi” pustkami :slight_smile: