Brak możliwości odinstalowania google chrome

Hej, witajcie.

Mam ogromny problem z zainstalowaniem google chrome, otóż, przy każdej próbie instalacji wyskakuje mi komunikat w instalatorze - This computer already has a more recent version of Google Chrome Format nie wchodzi w gre, a próbowałem już dosłownie wszystkiego, programy do czyszczenia rejestru, do czyszczenia ogólnie kompa, sam czyściłem rejestr z wszystkiego co zawiera słowa google/chrome, foldery w komputerze tak samo, I NIC, dosłownie nic nie przynosi skutku… nie mam pojęcia jakim sposobem zainstalować inaczej chrome, instalka “offline” też nie pomaga, bo wysypuje identyczny błąd. W tym momencie na komputerze chyba już nie mam żadnego pliku z nazwą google lub chrome… a nadal nie mogę zainstalować przeglądarki. Czytałem na różnych zagranicznych forach oraz polskich, wszystko bez skutku, nawet manualne odinstalowanie z poradnika supportu google nie pomaga czyli ten ich - remove.reg…

Ktoś, coś?

Pozdrawiam

p.s win 7 64

Wyloguj się na Internecie wszędzie. Wejdź i manualnie wywal wszystko. Chrome nie instaluje się w Program Files (x86), Chrome instaluje się w folderach /Users/użytkownik

administrator/AppData/Local/Google/Chrome/Application/ Tam wywal wszystko z Application. Ściągnij sobie najlepiej już nowszą wersję 27. z “exe” z instalatorem, całość około 32MB. Na instalatora kliknij jako Run As administrator. Musi to ruszyć. Ale jeśli zakładałeś plugin (wmpfirefoxplugin) (Windows Media Component) to najpierw to odinstaluj, jeśli się nie da?, to zainstaluj ponownie, i tam się spyta czy chcesz założyć ponownie, napraw, odinstaluj. Jak założysz Chrome, to zainstaluj ten (wmpfirefoxplugin). On się rozpakuje ci gdzieś na dysku C czy D, i ręcznie wrzucisz go później tam gdzie się Chrome zainstalowało, czyli do końcowego foldera. On powinien wyglądać w Application jako folder z opisem 27.0.1453.94/ i wrzuć ten Plugin. Przydaje się w jakiś filmikach na Internecie jak (kamerki). Ten plugin (wmpfirefoxplugin) nie trzeba wrzucać do Chrome, jeśli ma się zainstalowany Firefox, to on siedzi w Program Files (x86) w folderze Mozilla.

:lol: :lol:

Lavoholic , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Odświeżam. teraz problem wygląda tak, że po formacie w dodaj/usuń programy nie mam w ogóle google chrome, chciałbym zainstalować wersje dev bo zawsze chodzila mi lepiej, ale wyskakuje błąd to samo jest z wersja 28 beta :x Boje się kasować znowu foldery i rejestr, co by znowu nie wyskoczyło - This computer already has a more recent version of Google Chrome.

Nie wiem czemu tak się dzieje, ps. na innym laptopie zainstalowałem chrome na win8 i co? też nie ma w dodaj usun programy… ogarnia ktoś temat?

Pobierz malutki myuninstaller portable, choćby na pulpit. On dobrze wyświetla te zainstalowane programy, których nie ma w systemowym panelu dodaj/usuń.

ten myuninstaler pokazuje wszystko, oprócz google chrome :frowning:

Jeszcze jest jeden taki programik o wielu możliwościach. Nawet ma menadżer autostartu, wyszukiwanie, zapisywanie do pliku i nie tylko. Polski wybiera się w opcjach. http://portable.info.pl/zsoft-uninstaller-portable/

Skoro po formacie są pozostałości po chrome, to pewnie instalator chrome będziesz miał w ukrytym folderze C/installer. Trzeba najeżdżać kursorem na installery i czytać. Jak znajdziesz chrome, to z prawokliku będziesz mieć opcję naprawy, zainstalowania, czy usunięcia. Spróbuj zainstalować.

Ten też nie wykrywa google chrome, a folderu ukrytego installer na C nie posiadam.

p.s i po chromie na bank nie zostało nic po formacie, po prostu zainstalowałem po formacie chrome, ale wersje stabilną, chciałem dev wyskakuje jakiś błąd, chciałem beta, wyskakuje jakiś błąd numer 3. więc pomyslałem, że odinstaluje, i zainstaluje od razu dev… no ale odinstalowac się nie da tego ■■■■■■■■■■ za przeproszeniem… nigdy nie miałem problemu z chromem, zawsze dało sie odinstalować, a teraz wygląda to jak jakieś portable, tyle że po usunieciu folderu, zostają smieci, i nic sie nie da zrobic

Każdy ma ukryty folder installer na C/windows. Skoro to portable, to normalne usuwanie programu i pozostałości, zwłaszcza w dokumentach settings, jest podstawowym działaniem. Przeglądarki tworzą profile z ustawieniami. Żeby wyszukać pozostałości wpisując chrome, to wpierw w opcjach folderów trzeba zaznaczyć pokazywanie ukrytych plików i folderów. Najszybsze i równie dokładne wyszukiwanie oferuje malutki Wise JetSearch portable. Zaznaczasz, usuwasz. Masz czysto. Gdyby coś nie udało się usunąć, jakąś pozostałość, to znaczy, że jest gdzieś w usługach, procesach, czy autostarcie, jest jakaś resztka, aktywny plik aplikacji. Wtedy trzeba to odblokować i usunąć. Jakby co, to daj znać.

To chyba jestem dziwnym przypadkiem, bo na dysku C, w folderze windows nie mam folderu installer :frowning: i tak, pokazane mam ukryte pliki/foldery ukryte

Pewnie musisz - Opcje folderów/Widok/zdjąć zaznaczenie z Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego.

No faktycznie, teraz folder jest, ale czego w nim szukas? mam dwie “instalki” jedna - 6bf9b druga - 153f07

Więc zgaduje, że to nic z tych rzeczy ktorych szukam :smiley:

Skoro nie masz, to pozostaw w spokoju folder INSTALLER. Sam kiedyś sprawdzisz, czy nie ma jakichś starych, niepotrzebnych instalatorów. Jak najeżdża się na plik kursorem myszy, to wyświetla się, co to za instalka, czy jaka to poprawka. Nawet z paru lat sprzed reinstalacji miałem instalatory starych programów.

Normalnie posprzątaj w systemie po chrome, to może nie będziesz mieć problemu z nowym.