Brak możliwości odświeżania/przywracania ustawień fabrycznych win 8.1

Witam, mam mały problem, otóż posiadam laptopa MSI GP70 Leopard Pro z fabrycznie wgranym win 8.1.

Ostatnio chciałem przywrócić ustawienia fabryczne, lecz za każdym razem po przygotowaniu operacji komputer zamiast uruchomić się ponownie - wyłącza się. 

Niezależnie cokolwiek bym chciał zrobić teraz z systemem nic nie pomaga, zawsze ta sama sekwencja. 

Proszę o pomoc.

Daj screen z zarządzania dyskami.

Czy przypadkiem partycja odzyskiwania systemu nie jest uszkodzona ?

Nie mam partycji recovery. Mam nosnik dvd z odzyskiwaniem systemu.

http://zapodaj.net/cad5a9cceca90.png.html

Nie wiem jak ty ale ja na screenie nie widzę żadnej partycji recovery może dlatego ci nie chce przywrócić systemu bo nie ma z czego tak mi się zdaje. Jak myślisz?

Fabrycznie dostałem ze sklepu nośnik do odzyskiwania systemu na dvd - jak napisałem powyżej. Czyli na chłopski rozum jedno zastępuje drugie, tak? 

 

Problem u mnie polega, że zamiast partycji mam nośnik dvd (który działa - bo odpalałem z niego instalator windows’a z biosa). Nie chcę robić twardego formata i usuwać wszystkiego, ponieważ nie wiem czy są tutaj jakieś pliki, aplikacje czy cokolwiek od producenta (ew. sklepu) i nie jestem pewny co jest dokładnie na tej DVD. Chcę użyć funkcji przywrócenia ustawień fabrycznych - wydaje mi się, że jest to aktualnie najbezpieczniejsze rozwiązanie. Tylko tak jak napisałem jak rozpoczynam proces, system prosi o płytkę - potem zaczyna z niej ładować pliki jak kończy to uruchamia się ponownie (z tego co wiem powinno tak być), ale zamiast tego się wyłącza. Po włączeniu wyskakuje mi okienko z błędem, że nie można było nic zmienić i cały system został przywrócony do stanu sprzed tego procesu.