Brak możliwości oglądnia filmików na internecie

Przypuszczam że to wina Adobe Flash Playera ale nie jestem pewny bo np. na stronie iplex.pl filmy chodzą a na youtube już nie. Przeinstalowywałem sto razy flash playera (różne wersje) ale nic nie działa. Gdy wchodzę we wtyczki firefoxa to widnieje tam shockwave flash także wydaje mi się że wszystko powinno działać. Nie ma potrzeby reinstalowania firefoxa bo na ie też nie chodzi. Dodam jeszcze że jak wchodzę na jedną stronkę to piszę tam żebym zainstalował flash playera, więc o co tu chodzi? Nie mam pojęcia co dalej robić. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Skąd instalowałeś Flash’a?

Radzę uważać z takimi stronami (istnieje duże ryzyko zainfekowania systemu).

Z oryginalnej stronki.

Na YT powinna być propozycja instalacji wtyczki Flash.

Odinstaluj Flash’a za pomocą Adobe Flash Player Uninstaller

Zainstaluj najnowszą wersję wtyczki http://fpdownload.adobe.com/get/flashplayer/pdc/11.8.800.94/install_flash_player.exe

Firefox - Gdy wchodzisz na stronkę i jest monit o zainstalowanie flash playera, to trzeba tego nie pobierać osobno na dysk, z okna filmy, gdzie pisze, żeby pobrać i przenosi na stronę adobe, tylko klikasz w pasek monitu u góry, gdzie jest informacja, żeby pobrać ten dodatek tak, jak się pobiera dodatki. Dajesz na pobierz dodatek i zainstaluj. Shockwave object i director, to ogólny program, zaś adobe flash player plugin do firefoxa, to drugie.

Tak, dokłądnie jakby tej wtyczki brakowało to też mi się wydaje że powinien wyskoczyć komunikat żeby zainstalować. Ale z tego co widzę to ta wtyczka jest tylko po prostu nie działa. Korzystałem już z obu programów które mi podałeś w linkach ale nic z tego. W sumie to jeszcze zapomniałem napisać że problem ten mam na laptopie którego kupiłem dzisiaj, a kilka godzin wcześniej jeszcze wszystko działało. I może jeszcze dokładniej opisze jak to wygląda na youtubie. Wchodzę na youtube klikam na jakiś random film i nic tylko cały czarny ekranik zamiast filmiku a te miniaturki filmów po boku też się w ogóle nie wyświetlają tylko zamiast nich są białe kwadraciki. Nie wiem może to wina kodeków a nie flash playera? Ale w sumie tak jak już wcześniej mówiłem na iplexie czy tvn player wszystko działa bez zarzutu także to chyba nie mogą być kodeki. A zresztą tak jak już wcześniej pisałem na jednej stronce pisze żebym zainstalował flash playera.

Jeszcze dopiszę bo już miałem wysyłać ale ktoś jeszcze odpowiedział. Tak jak mówisz też już raz robiłem wszystko przebiegło wzorowo, instalacja ukończona powodzeniem, bla bla bla, i dalej nie działa.

Spróbuj wyłączyć Akcelerację sprzętową

Kliknij prawym na filmik na YouTube, Ustawienia, pierwsza ikona z lewej (niebieski monitor) i odznacz Włącz przyśpieszenie sprzętowe

display_pl.gif

Dodane 12.08.2013 (Pn) 20:58

Podaj model.

Czy miał już zainstalowany system operacyjny?

Te serwisy nie korzystają z Flasha.

Wejdź na C windows, windows 32, Macromedia, flash, otwórz w notatniku plik mms.cfg i dodaj niżej linijke tekstu ProtectedMode=0 wtedy kliknij na menu plik, na zapisz. Tyle. Wyłączy to tryb chroniony flasha.

Drugie, wpisz w paseg adresu about:config i daj ok, potwierdź, że będziesz ostrożny i zmodyfikuj wpis dom.ipc.plugins.enabled true zmiana na dom.ipc.plugins.enabled false

Może to pomoże.

To tak, jak wchodzę na youtube i kilkne prawym na filmik to mam tylko 2 opcje. 1 to film nie zostal wczytany i nie mozna na to kliknac a 2 adobe flash player informacje odsyla mnie na stronke adobe. Windows był juz wgrany a jest nim 8. Laptop to Samsung 355E5C-A04. Gdy wchodze w ten folder flash nie ma tam zadnego pliku o rozszerzeniu cfg. Dodam jeszcze że jak na google wpisze np. jakis samochod i po boku wyswietla mi kilka miniaturek to gdy w nie wchodze nawet sie nie powiekszaja odsyla do linku ale obrazka nie ma. I w ogóle to dzieki za zainteresowanie.

Czekaj. Masz panel sterowania. System inny niż dwa moje, ale nic to. Powinna być ikona adobe flash playera. Klika się w nią i są ustawienia. Gdy nie ma takowej ikony w panelu sterowania, to trzeba zainstalować adobe flash player non ie i i flash player plugin firefox. U mnie tak jest i wszystko dobrze działa. Nawet nie wiem, czy to plik np. ukryty. Ja mam zaznaczone w opcjach folderów pokazywanie ukrytych plików i folderów, oraz odznaczone ukrywanie chronionych plików i folderów. Może i Tobie się ten plik pokaże.

Nie mam tej ikonki adobe w panelu sterowania. Mi to wygląda na to że ja to instaluje ale laptop ciągle nie dopuszcza tego programu. Nie wiem o co chodzi. Z jednej strony nie chce odnosić laptopa z powodu takiej rzeczy ale z drugiej strony jak nic nie wymyślę to chyba będę musiał.

Może systemowa zapora blokuje, bo to nienormalne, raz. Sprawdź. Drugi raz, to spróbuj zainstalować adobe flash player non ie, ale nie klikając w uruchom, tylko w uruchom jako administrator. Gdy się zainstaluje, to wtedy instaluj jako administrator flash player firefox plugin.