Brak możliwości opróżnienia kosza w Google Drive

Witam. Postanowiłem sobie odkurzyć swoje chmurki więc zrobiłem kopię zapasową plików i zacząłem usuwać pliki na wirtualnych dyskach. Dropbox poszedł gładko, niestety z Google Drive tak łatwo nie jest. Usunąłem wszystko co się dało najpierw z folderu Dysku Google na moim komputerze, a następnie udałem się usunąć pliki z kosza z poziomu przeglądarki. Wszystko ładnie pięknie, ale nadal na Dysku Google zostawało ponad 4GB zajętego miejsca, przy początkowym stanie ponad 5GB. Zacząłem wertować jeszcze raz wszystko i znalazłem, że ponad 2,5 tysiąca plików (nie wiem skąd…) znajduje się w pozycji ‘Wszystkie elementy’. Zacząłem je wszystkie usuwać, co łatwe nie było, a następnie opróżniłem kosz. Niby wszystko ładnie pięknie, ale nadal miejsce się nie zmniejszyło, a plików według kategorii z listy po lewej stronie nie ma żadnego. Ani w ‘Mój Dysk’, ani w ‘Udostępnione dla mnie’, ani ‘Z gwiazdką’, ani w ‘Ostatnich’, ani w ‘Aktywności’, ani w ‘Offline’, ani we ‘Wszystkich elementach’, ani w ‘Koszu’. Co najlepsze wpisałem przykładową nazwę pliku, którą zapamiętałem usuwając wszystkie pliki i co się okazało, wszystko siedzi nadal na dysku z dopiskiem ‘Kosz’. Skoro ‘Kosz’ jest pusty, to czy gdzieś jest drugi? O co chodzi? Coś gdzieś przeoczyłem, czy po prostu Google robi mnie w konia (jak zwykle zresztą).

http://upload.wooqash.net/image,2RTylaLFJG.jpg

BTW. Czemu nadal nie działa galeria, nie ma gdzie wrzucać screenów…

Zapewne ma to związek z prowadzonymi pracami, których końcowym efektem, jak wspominał na blogu Cebula , ma być przeniesienie forum na nowy skrypt.