Brak mozliwości pobrania programu z http://www.giveawayoftheday.com/

Korzystam z http://www.giveawayoftheday.com/, gdzie znajduje przydatne programy. Od pewnego czasu jest “szlaban”. Po kliknieciu na proceedet to downloda page, a następnie download now i share&download następowało przekierowanie na faceebooka, gdzie po zalogowaniu i kliknieciu “udostepnij” bylo automatyczne pobieranie. Teraz to się skończyło. Może ktoś wie dlaczego?

Może zaaktualizowałeś w ostatnim czasie przeglądarkę? Spróbuj to zrobić z innej przeglądarki też

Burn aware premium 100% discount - sprzedaż została zakończona. Pilnuj następnej okazji.

A jaki masz system? Gdybyś reflektował na klucz dożywotni ashampoo burning studio 2016, to Ci podrzucę na PW, tylko napisz. Wygrałem, ale nie przyda mi się na XP, bo to dopiero od visty.

 

Właśnie mam XP, tak że z klucza nie skorzystam Dzięki za pomoc. Co do przeglądarki, to mam najnowszą. z Internet explorera też nie da rady.  Próbowałem zrobić coś przez Facebooka, ale też klapa.

Jest burn aware free bez open candy, jak zapewnia producent - link w ostatnim zdaniu na samym dole.

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dgiveaway%2Bof%2Bthe%2Bday&rurl=translate.google.co.uk&sl=en&u=http://www.burnaware.com/download.html&usg=ALkJrhig4E35Tg46THcoaRGkEt2_uYEblQ

 

Bo inne instalatory mają szkodnika i trzeba sprawdzać. Rzeczywiście pobiera się instalator burnaware_free_nocandy.exe i na virus total online - jest czysty. Na inne instalatory mogą gwaltownie zareagować antywirusy. Darmowa wersja do nagrywania ma tyle opcji, że wystarczy. W płatnej dochodzi odzysliwanie z płyt cd dvd. Trzeba wiedzieć, jaki burn aware, żeby nie płakać… potem.