Brak możliwości podkręcenia procesora

Witam,

Posiadam ASUS z97 PRO GAMER i 4690K, miałem procesor podkręcony do 4.4 i tak śmigałem cały czas. Dziś odpaliłem CS:GO po kilku chwilach zwiecha całego kompa i piskliwy dźwięk w słuchawkach nic nie szło zrobić więc restart zrobiłem. Komputer startuje 3 sekundy i restart i tak w kółko. Po odpięciu zasilania wywala F1 żeby dać ustawienia default. Po tym komputer odpala, ale jak chcę ponownie go podkręcić czy to przez AI Suite czy przez BIOS dzieje się to samo czyli restart co 3 sekundy.

Wyjmowałem baterię BIOSU, zmieniałem zworki, robiłem downgrade BIOSU z 2107 na 2106 lecz problem nadal występuje.

Jakieś pomysły? Co może być problemem płyta/procesor?

hmm… dziwna sprawa. Zabrałem się za przepinanie Pamięci RAM bo w pierwszej kolejności w AI Suite zmienia się profil na XMP i tak pomyślałem, że może któraś kość się wysypała. Zmieniłem tylko profil na XMP w biosie no i restarty czyli tu jest problem. Wyjąłem jedną komputer startuje na xmp, podmieniłem to samo, wpiąłem na końcu obydwie ustawiłem profil XMP i wszystko działa… Normalnie idzie oc procesora dziwna bardzo sytuacja.