Brak możliwości powrócenia do starej wersji

Cześć. Mam taki problem, że nie mogę wrócić z systemu Windows 10 do Windows 8. Piszę mi że potrzebne do przywrócenia systemu zostały usuniętę, ale ja niczego nie usuwałem, a nie jestem zadowolony z tego systemu i na windows 8 lepiej mi się pracowało. Jest jakaś możliwośc wrócenia czy już nie?

http://www.dobreprogramy.pl/Jak-odinstalowac-Windows-10-i-wrocic-do-poprzedniego-systemu,News,65186.html

 

 

Jeśli ta opcja nie działa prawidłowo to w następnej kolejności sprawdź czy masz partycję recovery… potem rzut okiem na instrukcję obsługi i przywracania systemu z partycji odzyskiwania…

Ja robiłem tak jak w tym linku. Właście gdy wciskałem rozpocznij przy przywróc do systemu windows 8 to mi wyskakuje takie okienko i pisze, że ostało usunięte. Jak sprawdzić czy posiadam tą partycje?

W ostateczności możesz spróbować przeprowadzić instalację “ósemki” (8.1) z płyty. Pobierz program Media Creation Tool, za pomocą którego stworzysz sobie odpowiedni obraz systemu. Nagraj .iso na DVD i… możesz instalować! :slight_smile: Nie musisz podawać żadnego klucza - zostanie on automatycznie odczytany z BIOS-u.

 

Powodzenia!

Otwórz menadżera dysków i sprawdź jak wygląda sytuacja… 

 

najszybciej będzie tak - wciśnij:

 

winkey+R i wpisz to polecenie w okienku: diskmgmt.msc

Nie czaje zbytnio co mam robić więc dam screen tego menadźera dysków

 

 

jeśli twój jakiś sposób mi nie pomoże to spróbuję to wykonać ;d

 

Podaj model laptopa to sprawdzimy jak powinno przebiegać odzyskiwanie systemu w tym przypadku…