Brak możliwości usunięcia plik

Witam,

 

Mam dziwny problem dotyczący usunięcia pliku. Otóż mój tata bardzo chciał obejrzeć film “Sokół Maltański” który oglądał dawno dawno temu no i mi przytargał go od jakiegoś znajomego na kompa. A ze nie zna się on za bardzo no komputerach a i film był w jakimś dziwnym formacie to przy kilku nie powodzeniach z włączeniem filmu postanowił go usunąć. No i tu zaczyna się problem ponieważ nie wiem co robił mój staruszek ale tak usunął ten film że niby go nie ma a jednak tak jakby był… No sam nie wiem jak to opisać… 

przesyłam screen z próby usunięcia:

 

 

Dodam, iż próbowałem usuwać przez niszczarkę G-data i to samo. Próbowałem tez przez tryb awaryjny ale tez się nie da…

 

Jakieś pomysły jak to usunąć? Drażni mnie to strasznie…

 

Z góry dzięki za jakieś pomysły, 

pozdro

post-211111-0-35711800-1402745852_thumb.

Wypróbuj Unlockera. Powinien pomóc.

Włącz sprawdzanie dysku we właściwościach dysku c w zakładce narzędzia kliknij przycisk sprawdź

Pomogło ! dzięki :wink:

Jeżeli masz więcej partycji w systemie nie zaszkodzi przeprowadzić również na każdej z nich skanowania w poszukiwaniu błędów

Też często miewam te problemy, tylko z plikami wideo. Prawdopodobnie to cache miniaturki / playera / coś w tym stylu. Unlocker pomaga, ale to wkurza. I zdarza się to tylko, kiedy katalog z filmem jest bezpośrednio na pulpicie, na drugim dysku mam bibioltekę mutlimediów i tam wszystko jest ok. Zakładam, że to jakiś babol 8.1.update, bo wcześniej tego nie stwierdziłem.

 

Ciekaw jestem która opcja, Unlocker czy Sprawdzanie dysku.