Brak możliwości usuwania, kopiowania na dysku d

Dobry wieczór.

Szukam i szukam różnych informacji , ale ciężko znależć mi dobrą wskazówkę. Mam mały problem, na dysku d mam piosenki i kilka filmów , które ściągłam z internetu, i pojawił się problem gdy część chciałam wykasować lub przenieść do innego folderu, jest to niemożliwe , cały czas wyświetla komunikat , że nie mam do tego pozwolenia, dodam , dodam ,jestem jedynym administratorem komputera i mam pełne uprawnienia do wprowadzania zmian, ale te filmy i piosenki należą do ‘‘administratorów’’, a oni nie mają pełnego uprawnienia ale nie można również tego zmienić i kółko się zamyka. Gdybym mogła prosić o jakieś rady. Dziękuję.

Dodane 02.02.2010 (Wt) 20:53

Naprzykład, plik z tą piosenką jest własnością glownego administratora, głowny administrator ma pełną kontrolę, ale wykasować nie mozna bo wciąż woła o ‘‘pozwolenie’’.

Posiadasz hasło administratora?

Jaki posiadasz system ?

Tak, posiadam hasło administratora, mam vindows vista 32 bitowa, acer aspire,

Chciałam tylko dodać, że jak wcześniej na dydku d założyłam jakiś folder i potem w nim zapisałam film to mogę go usunąc chodzi o te filmy bezpośrednio zapisane na dysku d.

Wiem , że ostatecznie mogę zformatować dysk a te pliki , które da radę przenieść, przeniosę na chwilę na dysk c a potem po sformatowaniu z powrotem na dysk d i muszę pamiętać, żeby zawsze zapisywac w folderze.

Wiem, żeby usunąć dany plik , mająć pełne uprawnienia ‘administratora’ , wymaga również pełne uprawnienia nie mylić ‘‘administatorów’’- ale tego nie mogę zmienić na pełną kontrolę i kółko się zamyka.

Próbowałam z ''unlocker 1.8.8 . ale pokazuje wiadomość , że nie ma żadnych blokad, więc to nie działa w moim przypadku.

Z góry bardzo dziękuję za jakieś rady, ale chyba za dużo nie da się zdziałać.

Pozdrawiam

gdy chodzi o usunięcie to może wypróbuj to http://www.programosy.pl/program,pocket-killbox.html

A sprawdzałaś co się stanie gdy wyłączysz UAC

Moment…

Jeśli pliki przeniesione/przekopiowane przez Ciebie możesz usunąć a pliki pobrane przez aplikacje nie, to może wystarczy wyłączyć daną aplikację dzięki której pobrałaś pliki. To mało prawdopodobne ale czasami takie rozwiązania są trafne.

Spróbuj.

bardzo dziękuję za porady,

Co do tej aplikacji to nie dość, że ją wyłączyłam , to skasowałam ją też dodatkowo i to nic nie dało, chodzi mi o Aresa, a dokładnie o pliki których nie ściągło a już na starcie zostały zapisane, czyli nie ma z nich żadnego pożytku a skasować nie szło.

Dużo jeszcze wczoraj czytałam, i wiem , że można wprowdzić bezpośrednio komendy w '‘RUN’, ale nie wyszło mi to za bardzo, ściągłam również program ‘‘Take control’’, i nic z tego, coś blokuje dysk d, no i poddałam się, poprzenosiłam co chciałam i sformatowałam dysk d, ale mimo wszystko nie podoba mi się brak tej kontroli nad dyskiem d, na dysku c mogę kasować wszystko.

Czutałam o UAC , ale nie sprawdzałam z wyłączeniem tego, sprawdzę.

Mimo wszystko bardzo dziękuję za porady.

Pozdrawiam

Przyjmij uprawnienia do dysku .

Zobacz :

http://www.tricks.com.pl/przejmowanie-n … ows-vista/