Brak możliwości wyboru instalacji gry BatmanAA

Witam . dzisiaj zakupiłem oryginalną grę batmanAA (wcześniej posiadałem kopie kolegi i grałem z krakiem) wiec aby zainstalować moją usunąłem tamtą grę klikając prawym kl. myszy na folder z zainstalowaną grą i kliknąłem usuń zapytało mnie czy usunąć wszystko zaznaczyłem tak . Teraz gdy chcę zainstalować moją grę nie mam możliwości instalacji ( jest takie okienko jakby szare niedostępne) i nie potrafię jej zainstalować .

próbowałem ,usuń programy’’ ( bo tam ciągle widnieje batman) ale gdy usuwam to wyskakuje błąd i nie da się usunąć resztek starej wersji . mam nadzieje że ktoś mi pomoże . z góry dzięki .

Przeleć komputer CCleanerem. Pobierzesz go na stronie dobreprogramy.pl.

Spróbuj tym programem,prosty i dość skuteczny http://www.programosy.pl/program,uninstall-tool.html

Jeżeli po uruchomieniu instalatora masz nieaktywne okno instalacji to zobacz czy nie ma opcji odinstaluj,jesli jest to najpierw skorzystaj z tej opcji.Niektóre gry maja taka opcję.

Tym programem też ni idzie wyskakuje ten sam błąd że nie znalazł jakiegoś pliku dll a CCleanerem traktowałem kompa już 2 razy i nic ;(

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Wyczyść folder TEMP.

Usuń wpis z Ccleanera z zakładki narzędzia > odinstaluj programy > znajdź tą grę i usuń wpis.

chciałem zrobić jak rada powyżej ale już nie mam tego w ogóle i zainstalowanych programach . Gra jest jakby odinstalowana ale nie da się jej na nowo zainstalować ;(