Brak mozliwości wyboru - Windows 7

Mam następujący problem z Windows 7 ze nie mam możliwości wyboru opcji,to znaczy naciskam F5 i mam opcje do wyboru niestety nie dane mi z nich skorzystać bo Windows nie pryzmuje poleceń z klawiatury,a jak już przyjmie to wygląda jakby moje naciśniecie klawisza się skomasowało.Na razie z winda jest wszystko dobrze ale jak tego teraz nie naprawie,to jak się zepsuje wtedy żaden nawet najlepszy informatyk nic nie poradzi.

Ps.Z klawiaturą jest wszystko ok.

Czy to klawiatura na USB?

Zerknij (na zasadzie: patrzę rady na pierwszej stronie, jeżeli nie działają, patrzę na kolejnej):

Nie działająca klawiatura na USB przy bootowaniu

Klawiatura USB a wybór system

[Metody startu do trybu awaryjnego](http://www.searchengines.pl/Nie-moge-usunac-wirusow-i-spyware-t12510.html/page view findpost p 25590)

Ekran wyboru systemu=problem.

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym

Wyboru opcji gdzie? Jakich? W biosie? Jakie opcje masz na myśli?

Nie wiem czy wiesz R@z0r ale F5 to tryb awaryjny - w trybie awaryjnym nic nie mogę wybrać,okazało się przed chwilą że w Bios też klawiatura mi nie działa co robić ??

Nie wiem czy wiesz, że są różne płyty główne i biosy. Ja mam swój pod F10.

Jak w biosie nie działa, to albo go skopałeś albo skopałeś klawiaturę. Zainstaluj nowy bios i zobacz czy problem zniknie. Jak nie to wiesz, że to klawiatura.

Hej,

Podłącz klawiaturę poprzez konwerter USB->PS/2 do tego właśnie portu. Problem powinien zniknąć. :slight_smile: Później w BIOS’ie wypadałoby ustawić wsparcie dla klawiatur USB - ale o tym w jednym z linków podanych przez adam9870.

Pozdrawiam,

Dimatheus

R@z0r ciekawy masz Windows jak tryb awaryjny jest u ciebie pod F10 z tego co wiem tryb awaryjny windy jest pod F5/F8

Hej,

Dywagując już od sposobu uruchomienia komputera w trybie awaryjnym, czy któreś z powyższych sposobów rozwiązały problem?

Pozdrawiam,

Dimatheus